Liczba postów: 301
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2025
Reputacja:
8
Problemem jest to, że Radomiak to kompletnie nieprzewidywalna obecnie drużyna. Ciężko ułożyć na nich sensowny plan, natomiast jednak liczę, że Milic będzie do gry, bo ten Maurides jest trudny dosyć w kryciu.
Wygrali ostatnie 3 mecze, ofensywnie są nawet nieźli (bazując na tych szybkich skrzydłach). Ostatnio bramek nie strzelali w kwietniu przeciw Zagłębiu i w marcu przeciw GKSowi, więc drużynom mocno fizycznie broniącym.
Musimy wnieść się na wyżyny skuteczności, albo inaczej - wykorzystać ze 3 sytuacje. Bo to, że coś stracimy jest niemal pewne.
Liczba postów: 336
Liczba wątków: 4
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
5
Mecz o mistrzostwo albo wygrywamy albo w ostatniej kolejce będziemy mieli związane nogi i drugi rok z rzędu możemy nie mieć już takiego farta. Szczęście ma swój limit, rok temu nam dopisało w tym może już być inaczej. 3 pkt w Radomiu albo może nie być fety na targach.
Nasz Kolejorz to Nasze życie!
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
no doubts! bardziej chodzi o to by sprawę załatwić w Radomiu lub była już załatwiona przed meczem z Wisłą. Wtedy już la zabawa, oprawy i oczekiwałbym transparentu "jak znów zjebiecie z transferami to będziecie Frajerami" w kierunku Gabinetów. Będę powtarzał jak mantrę - rozstrzygnięcia w Europie sprawiają, że otwiera się niepowtarzalne okienko na Ligę Mistrzów i mimo tego że za rok Mistrz rozpocznie od Q4 to nie będzie łatwiej.
Co do tego Radomia to trochę demonizujemy ten teren jako niezdobyty. Sam pisałem że to przeklęta ziemia ale jednak próba jest zbyt mała - po powrocie fanclubu Legii do Ekstraklasy graliśmy tam ledwie cztery razy. Czas ich pokonać a dziś trzymam kciuki za kartkę dla Wolskiego, tak na wszelki wypadek
Liczba postów: 13
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2026
Reputacja:
0
Ostatnie dwa nasze wypady to prowadzenie 2-0 i frajerskie wypuszczenie meczu, nam się tam jakoś strasznie źle nie gra. Dołożyć 30% lepszą skuteczność niż z Arką i w sobotę jesteśmy MP.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Najważniejsze grać swoje! Na nich! Wiadomo czy Skrzypa nie wróci do kadry?
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
W tym sezonie jesteśmy ekipą wyjazdową. Mniej się martwię o mecz w Radomiu niż później w Poznaniu. I obyśmy już wtedy grali tylko dla czystej przyjemności
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Tapsoba właśnie wykluczył się z meczu z nami.