Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
Puchacz zostanie wykupiony .
 
Odpowiedz
(11-05-2026, 16:55)m94g napisał(a): Dobrze słyszę, że jak pojawi się oferta za Mońke w wysokości 8-10mln to go puszczamy? Przecież to strzał w kolano, po kolejnym takim sezonie plus występach w LM/LE za rok sprzedamy go za 2 razy więcej. Mam nadzieję, że to tylko plotki i nigdzie młodego nie puścimy nawet za 10mln.

Zle słyszałeś.
 
Odpowiedz
taka tam publicystyczna teza, zwana również pierdołą. W dużym skrócie chodzi o to, że "filozofia sprzedaży Wychowanków" nie zakłada sprzedaży Mońki w tym roku, jeszcze nie Jego kolej. To oznacza, że potencjalnym kupującym można rzucać zaporowe ceny typu 12 milionów, co byłoby rekordem transferowym Ekstraklasy. Gorzej dla nas gdy ktoś jednak się skusi...
 
Odpowiedz
(11-05-2026, 17:49)galis napisał(a): taka tam publicystyczna teza, zwana również pierdołą. W dużym skrócie chodzi o to, że "filozofia sprzedaży Wychowanków" nie zakłada sprzedaży Mońki w tym roku, jeszcze nie Jego kolej. To oznacza, że potencjalnym kupującym  można rzucać zaporowe ceny typu 12 milionów, co byłoby rekordem transferowym Ekstraklasy. Gorzej dla nas gdy ktoś jednak się skusi...

Dokładnie. Pod tym względem trzymają fason mocno. Zielone światło ma pewnie Mrozek i Kozubal plus może Gurgul. Każdy z nich pograł u nas dwa pełne sezony. Nie Mońki kolei. Ale jak przyjdzie jakiś West Ham i rzuci te przysłowiowe 12 baniek płatne w jednej racie to ciężko zakładać, że jednak by go nie sprzedali.
 
Odpowiedz
Myślę że wychowanków może odejść max 2. Sprzedaż wszystkich trzech to bedzie dziura nie do załatania
 
Odpowiedz
Piszą w internetach, że Kozubalem zainteresowany jest również ... Celtic. Czyżby element transferu za Luis Palmę?
 
Odpowiedz
Z dopłatą 5 baniek chyba Wink
 
Odpowiedz
Niech biorą Kozubala i Mrozka, do nas Palma i Benjamin Nygren, i deal. Bez przepływów finansowych. Uczciwie IMO.
 
Odpowiedz
(12-05-2026, 09:19)rojber napisał(a): Z dopłatą 5 baniek chyba Wink

4 bańki plus Lech przyjedzie na Celtic Park na mecz towarzyski, żeby Szkoci zobaczyli jak się gra w piłkę. Big Grin
 
Odpowiedz
Meczyki podają że klub wrócił do stołu z Alim i grany jest roczny kontrakt.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 22 gości