11-05-2026, 21:28
|
Ocena wątku:
Title: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15
Tryb drzewa |
11-05-2026, 21:37
Gumny za to pauzuje za kartki. Zagrożony natomiast jest Palma bo ma 3 żółte.
Niech Palma zrobi swoje wtedy może dostać nawet kartkę 
Szkoda że nie będzie Gumnego.
Ogólnie trzeba uważać na żeby nie przyplątała się czerwona. Oni dobrze grają 1:1.
Kto w środku? Ouma i Kozubal? Środek będzie kluczowy. I szybki odbiór a jak się nie uda powrót do kompaktu. To może być szalony mecz. Radomiak to 4ta drużyna pod względem strzelonych goli

Szkoda że nie będzie Gumnego.
Ogólnie trzeba uważać na żeby nie przyplątała się czerwona. Oni dobrze grają 1:1.
Kto w środku? Ouma i Kozubal? Środek będzie kluczowy. I szybki odbiór a jak się nie uda powrót do kompaktu. To może być szalony mecz. Radomiak to 4ta drużyna pod względem strzelonych goli
Po stronie Radomiaka nie zagra Wolski (kontuzja) i zapewne Abdoul Tapsoba (który tydzień temu ustrzelił hattricka). Wczoraj dostał czerwoną w meczu z Cracovią. Powinien pauzować do 18.05.
U nas nie będzie Milica - kontuzja i pauza 5 tyg (info z oficjalnej).
U nas nie będzie Milica - kontuzja i pauza 5 tyg (info z oficjalnej).
Czyli środek Skrzypa - Mońka
12-05-2026, 14:34
W Gdyni mecz będzie otwarty, bo tym razem im punkt nie wystarczy, więc takie granie będzie na korzyść Górnika.
Wobec czego nie liczę na święto w środę i w sobotę gramy finał o MP. Potrzebowaliśmy 32 kolejek, aby dotrzeć do tego momentu i nie zmarnujcie tego Panowie. Lepiej oszczędzić sobie nerwów na 23 maja.
Wobec czego nie liczę na święto w środę i w sobotę gramy finał o MP. Potrzebowaliśmy 32 kolejek, aby dotrzeć do tego momentu i nie zmarnujcie tego Panowie. Lepiej oszczędzić sobie nerwów na 23 maja.
12-05-2026, 15:51
Tak czy siak musimy poczekać do soboty. W środę nie ma opcji by było święto nawet licząc na to że będzie remis w meczu Rakowa z Jagiellonią a podejrzewam, że tam nie będzie remisu
12-05-2026, 16:06
Na nic nie trzeba czekać, wygrana w Radomiu daje nam mistrza.
Czyli trzeba czekać do soboty 
i lepiej, zróbmy to "jak należy", po zwycięstwie, w innym razie będą nam kazać słać kwiaty do Ojrzyńskich i innych.

i lepiej, zróbmy to "jak należy", po zwycięstwie, w innym razie będą nam kazać słać kwiaty do Ojrzyńskich i innych.
12-05-2026, 16:30
Czyli Skrzypa w obronie na Radomiak...
Browsing: 2 gości
