Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15
Tryb drzewa
#11
(11-05-2026, 19:06)Skorpion napisał(a): Najważniejsze grać swoje! Na nich! Wiadomo czy Skrzypa nie wróci do kadry?

Skrzypczak był już na ławie z Arką.
 
Odpowiedz
#12
Gumny za to pauzuje za kartki. Zagrożony natomiast jest Palma bo ma 3 żółte.
 
Odpowiedz
#13
Niech Palma zrobi swoje wtedy może dostać nawet kartkę Wink
Szkoda że nie będzie Gumnego. 

Ogólnie trzeba uważać na żeby nie przyplątała się czerwona. Oni dobrze grają 1:1.
Kto w środku? Ouma i Kozubal? Środek będzie kluczowy. I szybki odbiór a jak się nie uda powrót do kompaktu. To może być szalony mecz. Radomiak to 4ta drużyna pod względem strzelonych goli
 
Odpowiedz
#14
Po stronie Radomiaka nie zagra Wolski (kontuzja) i zapewne Abdoul Tapsoba (który tydzień temu ustrzelił hattricka). Wczoraj dostał czerwoną w meczu z Cracovią. Powinien pauzować do 18.05.
U nas nie będzie Milica - kontuzja i pauza 5 tyg (info z oficjalnej).
 
Odpowiedz
#15
Czyli środek Skrzypa - Mońka
 
Odpowiedz
#16
W Gdyni mecz będzie otwarty, bo tym razem im punkt nie wystarczy, więc takie granie będzie na korzyść Górnika.
Wobec czego nie liczę na święto w środę i w sobotę gramy finał o MP. Potrzebowaliśmy 32 kolejek, aby dotrzeć do tego momentu i nie zmarnujcie tego Panowie. Lepiej oszczędzić sobie nerwów na 23 maja.
 
Odpowiedz
#17
Tak czy siak musimy poczekać do soboty. W środę nie ma opcji by było święto nawet licząc na to że będzie remis w meczu Rakowa z Jagiellonią a podejrzewam, że tam nie będzie remisu
 
Odpowiedz
#18
Na nic nie trzeba czekać, wygrana w Radomiu daje nam mistrza.
 
Odpowiedz
#19
Czyli trzeba czekać do soboty  Big Grin

i lepiej, zróbmy to "jak należy", po zwycięstwie, w innym razie będą nam kazać słać kwiaty do Ojrzyńskich i innych.
 
Odpowiedz
#20
Czyli Skrzypa w obronie na Radomiak...
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości