Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: LM / LE / LKE
Tryb drzewa
@Skorpion jeszcze Raków też może wygrać PP i być drugi...
4 kolejki do końca, i tracą do Górnika 3 pkt (ale mają gorszy bilans bezpośredni) - identycznie jak Górnik do nas.
 
Odpowiedz
czyli od tego roku jeśli PP zdobywa 1 lub 2 druzyna ligi, to w LE gra miejsce 3cie
 
Odpowiedz
Dokładnie.
 
Odpowiedz
Czyli mamy 5 drużyn w pucharach. W sumie dobrze. Łatwiej się dostać.
 
Odpowiedz
Wzrastają nasze szanse na rozstawienie nawet w IV rundzie eLM, dodatkowo wśród możliwych naszych przeciwników są drużyny:
LASK (Austria), Hearts (Szkocja), Aarhus GF (Dania), Viking FK (Norwegia), Mjällby AIF (Szwecja). Jeszcze jest parę rozstrzygnięć, ale dobrze na tą chwilę to wygląda. Byleby dojść do tej rundy...
tu więcej info:
https://x.com/pklimek99/status/2051421655050702852
 
Odpowiedz
W kwestii naszego rozstawienia w czwartej rundzie wszystko wyjaśni się w weekend. Dwie z trzech drużyn z niższym współczynnikiem musi wywalczyć tytuł (GYOR, LASK i HEARTS). Będą takie mecze:
1) Varda - GYOR i Ferencvaros - Zalaegerszegi (sobota, 17:15) ---> przed ostatnią kolejką 1 punkt przewagi Gyor.
2) Austria - LASK i Sturm - Rapid (niedziela, 14:30) ---> przed ostatnią kolejką 2 punkty przewagi drużyny z Linz, mają też lepszy bilans w bezpośrednich starciach z ekipą z Graz.
3) HEARTS - Falkirk i Motherwell - Celtic (środa, 21:00) oraz Celtic - HEARTS (sobota, 13:30) ---> dwie kolejki do końca, tylko punkcik przewagi, tu będzie najtrudniej.
 
Odpowiedz
Jakie rozstrzygnięcia podpowiada szklaną kula?
 
Odpowiedz
Nie posiadam. Jedyne co wiem, to nie wykupimy Palmy, przed eliminacjami odejdzie dwóch wychowanków, a na zakupy Twój kolega z lotniska pójdzie jak już rozsiądziemy się wygodnie w grupie Ligi Europejskiej. Więc niepotrzebnie to w ogóle rozpisałem. Wink
 
Odpowiedz
Ale to Mosina się zaprzyjaźnił z mr presidentem.
 
Odpowiedz
ale to było przed kontuzją Aliego. muszę się chyba znowu wybrać w jakąś podróż i ustalić nowe statusy Wink

strzelisty - Ty mylisz użytkowników aż tak? Smile
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 7 gości