Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
(12-05-2026, 11:35)strzelisty jupiter napisał(a): Bardzo duży błąd. Przyblokuje to potrzebniejsze ruchy, a Ali nie będzie dostępny.

Jakby dostawał w pierwszym roku zarobki na poziomie Gisliego czy Bąkowskiego to raczej niczego nie przyblokuje.

2 mln funtów za Palmę? Dałbym
 
Odpowiedz
Jeśli Ali zostanie to Ekstraklasa ustali mecze z Legią na pierwszą kolejkę.
 
Odpowiedz
dałbyś, ale pytanie czy wezmą Smile

Jeśli Ali zostanie to ESA ustali oba mecze z Legią na kolejkę 1 i 2, a może nawet na dwa sezony Smile
 
Odpowiedz
Pytanie na ile ta Sevilla jest tam zainteresowana i czy pojawił się ktoś jeszcze. Jak ma moje to dosyć niska ta oferta w porównaniu do zapisanej kwoty wykupu (3,5 mln funtów). Bo w porównaniu do tego co prezentuje Palma to uczciwa propozycja. Wydaje mi się, że kluby mogą się spotkać gdzieś w okolicy 2,5 - 2,7 mln funtów.
 
Odpowiedz
Za Palmę to pewnie jakieś bonusy jeszcze proponują znając życie. Jeżeli chodzi o Alego to podtrzymuję że jako klub nie powinniśmy być niewolnikiem jednego gracza ale pewnie nie ma pomysłu na innego zawodnika tej klasy.
 
Odpowiedz
2,5mln funtów to maks co bym chyba dał za Palmę. Nie mamy szans na walkę z Sevilla chyba, że to ploty.
 
Odpowiedz
A po co im Palma? Zresztą to chyba nie o tą Sevillę chodziło. Niech go biorą bo jest potencjał w chłopaku.
 
Odpowiedz
Swoją drogą Szkoci negocjują deal z Poznaniakami. Idealne połączenie Wink
 
Odpowiedz
W Celtiku by się chyba obrazili gdybyś ich nazwał Szkotami. Wink
 
Odpowiedz
A może my Palmę a oni wezmą Fiabemę ( w końcu przyczynił się do awansu) ?
Tak czy siak cały czas potrzebujemy transferu ŚPD
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: AriLP, WalkerNSP, 16 gości