12-05-2026, 13:04
|
Ocena wątku:
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa |
12-05-2026, 13:07
Jeśli Ali zostanie to Ekstraklasa ustali mecze z Legią na pierwszą kolejkę.
12-05-2026, 13:11
dałbyś, ale pytanie czy wezmą
Jeśli Ali zostanie to ESA ustali oba mecze z Legią na kolejkę 1 i 2, a może nawet na dwa sezony
Jeśli Ali zostanie to ESA ustali oba mecze z Legią na kolejkę 1 i 2, a może nawet na dwa sezony
12-05-2026, 13:28
Pytanie na ile ta Sevilla jest tam zainteresowana i czy pojawił się ktoś jeszcze. Jak ma moje to dosyć niska ta oferta w porównaniu do zapisanej kwoty wykupu (3,5 mln funtów). Bo w porównaniu do tego co prezentuje Palma to uczciwa propozycja. Wydaje mi się, że kluby mogą się spotkać gdzieś w okolicy 2,5 - 2,7 mln funtów.
12-05-2026, 13:32
Za Palmę to pewnie jakieś bonusy jeszcze proponują znając życie. Jeżeli chodzi o Alego to podtrzymuję że jako klub nie powinniśmy być niewolnikiem jednego gracza ale pewnie nie ma pomysłu na innego zawodnika tej klasy.
12-05-2026, 13:33
2,5mln funtów to maks co bym chyba dał za Palmę. Nie mamy szans na walkę z Sevilla chyba, że to ploty.
12-05-2026, 19:13
A po co im Palma? Zresztą to chyba nie o tą Sevillę chodziło. Niech go biorą bo jest potencjał w chłopaku.
12-05-2026, 20:14
Swoją drogą Szkoci negocjują deal z Poznaniakami. Idealne połączenie
12-05-2026, 20:17
W Celtiku by się chyba obrazili gdybyś ich nazwał Szkotami.
12-05-2026, 20:22
A może my Palmę a oni wezmą Fiabemę ( w końcu przyczynił się do awansu) ?
Tak czy siak cały czas potrzebujemy transferu ŚPD
Tak czy siak cały czas potrzebujemy transferu ŚPD
Browsing: 22 gości

