Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15
Tryb drzewa
#21
Raków Jaga remisik, Górnik Arka remisik i wtedy już kataklizm nam odbierze tytuł. Niemniej, te dwa mecze trzeba wygrać dla lepszego smaku tytułu.

A potem proszę o ogłoszenie po kolei: Niels, Palma, Milic, Ali, Linetty, Kownacki. Smile
 
Odpowiedz
#22
I Puszka, nasz wariacik.
 
Odpowiedz
#23
Chyba jednak raczej nie, z tego co sam mówi. Ma zostać w Sabah
 
Odpowiedz
#24
(12-05-2026, 16:06)elpatoo napisał(a): Na nic nie trzeba czekać, wygrana w Radomiu daje nam mistrza.

no czyli trzeba czekać do soboty
 
Odpowiedz
#25
No tak, już bym tak chciał tego mistrza, że naginam czasoprzestrzeń
 
Odpowiedz
#26
3 punkty w Radomiu to marzenie... żeby nie było takiej nerwówki jak rok temu... nie ma już Mario Gonzaleza..
 
Odpowiedz
#27
Gonzalez trzepnął kastę w Katowicach. Ważną w chu.

W Radomiu rok temu był remis 2:2 i pamiętny babol Mońki. Kasty dla nas Jagiełło i Ishak. Dla Radomiaka Capita i Tapsoba. Pierwszego już tam nie ma, drugi nie gra za kartki.

Oglądając sobotni mecz z Arką z moim kumplem doszliśmy do wniosku, że Lech jakoś nie może sprawić, żeby ostatni mecz już był na spokoju, jeżeli jest możliwość wcześniej zdobyć MP. No kurw@ nie mogą. Od Mistrza za Lewego, Peszki i spółki o MP zawsze decyduje ostatni mecz. Nie mówię, żeby zapewniali sobie mistrza w marcu jak w czasach swojej hegemonii milicyjni, ale jeżeli jest możliwość zamknięcia tego wcześniej to oni remisują u siebie z Arką z przewagą posiadania 80% do 20%.
 
Odpowiedz
#28
W Gliwicach w 2022 mieliśmy  mistrza w przedostatniej kolejce. i głowce Ishaka
 
Odpowiedz
#29
Mistrza mieliśmy w następnej kolejce po meczu z Wartą i późniejszym zwycięstwie Zagłębia, ale tam graliśmy pod presją, bo porażka mogła spowodować spadek na 2 miejsce.
 
Odpowiedz
#30
Na gwizdku Karol Arys. Na VARze Małyszek.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 7 gości