Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
W tym sezonie średniakiem belgijskim jest Genk a holenderskim Ajax i Alkmaar i te ekipy mam na myśli.
Liczba postów: 526
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
10
NF: "Mogę być z wami szczery, żebyście nie pisali różnych głupot — dostałem od klubu ofertę. Bardzo dobrą i chciałbym ją rozważyć. Ale muszę też powiedzieć, że mam inne możliwości. Muszę je również wziąć pod uwagę i podejmę decyzję po sezonie." - za M. Dyśko i paroma innymi źródłami.
Trochę to stoi w sprzecznośic z jego własnymi słowami o tym, ze warto by było dopiąć temat jak najszybciej. Mam przeczucie, że mogła mu wjechać jakaś niezła oferta od konkurencji.
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
14-05-2026, 16:22
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-05-2026, 16:25 przez strzelisty jupiter.)
Tak na chłopski, jakby miał na stole dobrą, satysfakcjonującą go ofertę, już teraz powiedziałby wprost, że krótka piłka i po sezonie odchodzę. Wtedy dałby gabinetom jasny sygnał, że mają szukać zastępstwa JUŻ.
Nie czaję. Chciałbym Frederiksena na kolejny sezon, ale na miejscu Rutkowskiego i tak intensywnie rozglądałbym się za następcą. Mam nadzieję że to robi. Bo Duńczyk trochę sobie pogrywa. Dopuszczam tylko w sytuacji, jeśli jest to element negocjacji lepszych warunków dla siebie, bo wiadomo jaką popelina-ofertę współpracy potrafi złożyć Rutek.
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
A ja to odbieram tak że teraz Niels ma do zagrania następny mecz. A potem kolejny. A później będzie podejmował decyzje bo nie chce się skupiać na niczym innym. Tyle. I profi
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Tylko po co pierwsze transfery pod Nielsa? W sensie Golizadeh, wykup Palmy, ploty o Oumie czy teksty, że Moutinho nigdzie się nie wybiera.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
jakie ploty o Oumie? jakieś żarty?
Liczba postów: 118
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
3
Czeka aż na 100% zdobędziemy mistrza inaczej pewnie nie podpisze tak na moje
Liczba postów: 783
Liczba wątków: 2
Dołączył: May 2025
Reputacja:
24
Według mnie Niels .... zachowuje się jak w stu procentach fachowiec. Jest sezon do dogrania. Mecze same się nie wygrają, a mistrz NIE JEST jeszcze pewny. Więc słusznie gada. Dokończmy sezon, mam od was ofertę, ona jest dobra, ale podejmę decyzje po zakończeniu sezonu. I tyle.
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Starając się być obiektywnym to Nielsa jest w stanie zatrzymać tylko realna perspektywa LM, w przeciwnym razie czas na skok szczebel lub dwa wyżej. Po obronie Majstra i w sumie udanej przygodzie w Europie ofert mu nie zabraknie. Natomiast by LM mogła się wydarzyć musi się zadziać kilka rzeczy oprócz Mistrzostwa - możliwość rozstawienia aż do Q4 i porządne transfery. Upatruję w tym szansę - to zimny Bankier który będzie oczekiwał od Rutkowskiego konkretów na tu i teraz a nie pierdololo i czekanie na last minute.