Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
3-4 mln to minimum za takiego Mrozka szanujmy się.
 
Odpowiedz
Najpierw to musisz znaleźć kupca za te 3-4 mln.
 
Odpowiedz
Nie ma szans, sezon przeciętny, coraz starszy jest. Jak dojdą do 3M to będzie cud.
 
Odpowiedz
Ploty chodzą, że chodzą ploty, że ma być grany temat wykupu... Oumy.
 
Odpowiedz
(14-05-2026, 15:38)uncoolben napisał(a): Ploty chodzą, że chodzą ploty, że ma być grany temat wykupu... Oumy.

A nie lepiej napusać skąd takie słuchy?
 
Odpowiedz
Helik do wzięcia za 750 tysi euro.
 
Odpowiedz
Niech spierdala
 
Odpowiedz
Właśnie spierdolił się z ligi.
 
Odpowiedz
(13-05-2026, 23:26)hif napisał(a): Nie ma szans, sezon przeciętny, coraz starszy jest. Jak dojdą do 3M to będzie cud.

Ta "zasada wiekowa", odnosząca się do kwot transferowych za wychowanków, nie ma raczej zastosowania przy bramkarzach. 26 lat to tak, jakby miał ze 20 lat, grając w polu.
 
Odpowiedz
Czyżby kroił się jakiś transfer? Na FB mignęła mi wymowna grafika sugerująca, że za chwile może być "bomba". Przed chwilą czytałem też artykuł gdzie była mowa o tym, że Sevilla odpuściła Palme. Ciekawie...
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: lechu91, Mikusiowsky23@o2.pl, 24 gości