Liczba postów: 1
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
0
Czy jest przewidziana gdzieś spontaniczna feta po jutrzejszej wygranej ?
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Ale spontaniczny pragmatyzm nakazuje być przygotowanym, na przykład mikrofeta na kwadracie.
Liczba postów: 756
Liczba wątków: 2
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
14
Jak każdy z Was pragnę by jutro zapewnić sobie MP. Jednak jak jeden z niewielu pisałem, że z Arką będzie ciężki mecz i nie przypisujemy sobie 3 pkt, tak samo tutaj.
Zachowajmy chłodne głowy.
Radomiak zagra bez 2 podstawowych zawodników. Mam nadzieję, że będą grali to co zawsze grają czyli otwarty futbol.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Spokojnie, wszystko będzie dobrze.
Liczba postów: 146
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
3
Zagrać mądrze i z pełną koncentracją do ostatniego gwizdka i musi być dobrze. To tylko Radomiak