Liczba postów: 61
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jul 2025
Reputacja:
1
Radomiak bez dwóch ważnych zawodników, do tego powinni już raczej wchodzić w tryb wakacyjny, dlatego myślę, że naszym prawdziwym przeciwnikiem w tym meczu będziemy my sami, z wszystkimi naszymi bolączkami i mankamentami jakie widzieliśmy w trakcie trwania tego sezonu, dodatkowo podlane sosem z presji meczu mistrzowskiego. Jeśli je przezwyciężymy to Radomiak powinien być tylko tłem, jeśli nie... to sraczka w ostatnim spotkaniu ze stojącą w 11 na linii bramkowej Wisłą.
Martwi obecność Skrzypczaka w obronie, ale to w sumie dobrze wpisuje się w to jak postrzegam ten mecz, bo dla niego to też chyba ostateczny test, czy psychicznie jest w stanie udźwignąć grę w Lechu Poznań, czy jednak lepiej szukać szczęścia gdzie indziej.
Liczba postów: 19
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jul 2025
Reputacja:
1
Na razie naszym największym przeciwnikiem jest, jak dobrze obstawiałeś, Skrzypczak….
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Będzie, będzie zabawa, będzie się działo i znowu nocy będzie mało...
Tak jak pisałem przed meczem - zero zwątpienia, nawet przy 0:1 To zupełnie inny mecz niż z Arką - tu decydowała tylko jakość
Liczba postów: 756
Liczba wątków: 2
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
14
Jebane kurwy zaczęły popychać Alliego na trybunach!
Mistrz, Mistrz Kolejorz!!!
Liczba postów: 71
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
4
MISTRZ, MISTRZ KOLEJORZ. Radom odczarowany, pora się upić!
Liczba postów: 10
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2026
Reputacja:
0
Nasz Kolejorz To Nasze Życie!!!! Mistrz Mistrz Kolejorz!!!
Liczba postów: 386
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
11
MISTRZ!!! MISTRZ!!! KOLEJORZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!