Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15
Tryb drzewa
#41
Rodriguez in
Ouma out
 
Odpowiedz
#42
Śmierdzi remisem Smile
 
Odpowiedz
#43
Radomiak bez dwóch ważnych zawodników, do tego powinni już raczej wchodzić w tryb wakacyjny, dlatego myślę, że naszym prawdziwym przeciwnikiem w tym meczu będziemy my sami, z wszystkimi naszymi bolączkami i mankamentami jakie widzieliśmy w trakcie trwania tego sezonu, dodatkowo podlane sosem z presji meczu mistrzowskiego. Jeśli je przezwyciężymy to Radomiak powinien być tylko tłem, jeśli nie... to sraczka w ostatnim spotkaniu ze stojącą w 11 na linii bramkowej Wisłą.
Martwi obecność Skrzypczaka w obronie, ale to w sumie dobrze wpisuje się w to jak postrzegam ten mecz, bo dla niego to też chyba ostateczny test, czy psychicznie jest w stanie udźwignąć grę w Lechu Poznań, czy jednak lepiej szukać szczęścia gdzie indziej.
 
Odpowiedz
#44
Na razie naszym największym przeciwnikiem jest, jak dobrze obstawiałeś, Skrzypczak….
 
Odpowiedz
#45
Będzie, będzie zabawa, będzie się działo i znowu nocy będzie mało...
Tak jak pisałem przed meczem - zero zwątpienia, nawet przy 0:1 To zupełnie inny mecz niż z Arką  - tu decydowała tylko jakość
 
Odpowiedz
#46
MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ!!! MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ!!! GRATULACJE DLA DRUŻYNY TRENERA Smile
 
Odpowiedz
#47
Jebane kurwy zaczęły popychać Alliego na trybunach!


Mistrz, Mistrz Kolejorz!!!
 
Odpowiedz
#48
MISTRZ, MISTRZ KOLEJORZ. Radom odczarowany, pora się upić!
 
Odpowiedz
#49
Nasz Kolejorz To Nasze Życie!!!! Mistrz Mistrz Kolejorz!!!
 
Odpowiedz
#50
MISTRZ!!! MISTRZ!!! KOLEJORZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości