Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: QUO Vadis NF?
Tryb drzewa
Sir Niels Frederiksen
 
Odpowiedz
(16-05-2026, 22:13)strzelisty jupiter napisał(a): Sir Niels Frederiksen

Lubię to!
 
Odpowiedz
kurwa ultrasi naprawde, zrobcie oprawe z tym napisem!
az się kurwa prosi!!!!
 
Odpowiedz
No i teraz już wszystko jasne Smile
Można ocenić. Dojebany typ!! Przedłużyć na dwa lata co najmniej! No i dobrych asystentów dobrać!
Dziękujemy trenerze!!
 
Odpowiedz
Warto zachowywać spokój w piłce prawda?
 
Odpowiedz
Zasadniczo nic się nie zmieniło przez tydzień czy pięć Wink
 
Odpowiedz
Dajcie Jemu spokój! Chociaż dzisiaj... Choć podsumowanie miało nastąpić po ostatnim meczu sezonu Wink
 
Odpowiedz
Ja tam bym go zwolnił...

Niesamowite jak niektórzy są krótkowzroczność. Ja poproszę oprawę jak Nielsa ładuje węgiel do kotła lokomotywy, bo to właśnie zrobił po cherlawym Rumaku.
 
Odpowiedz
Fajnie, że Rutkowski się uczy na swoich błędach i nie zrobił z Frederiksenem tego samego co z Bromem, wytrzymał ciśnienie i Duńczyk dostał szansę przejść do historii Lecha.
 
Odpowiedz
Nie no, gdzie Brom, szanujmy się.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 19 gości