Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Radomiak Radom - Lech Poznań, 16.05.2026 20:15
Tryb drzewa
#71
Henszel na "lajwach" mówił, że jadą pod stadion i żeby śledzić profile na SM - tam mają być aktualizacje statusu i przewidywana godzina przyjazdu (5-6 rano).
 
Odpowiedz
#72
Żeby było zabawniej, Palma zdobył dzisiaj mistrza z Celtikiem, a kilka godzin później z Lechem.
 
Odpowiedz
#73
DZIĘKUJE PAN TRENER NIELS FREDERIKSEN.
 
Odpowiedz
#74
MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ!
Nasz Kolejorz to Nasze życie!
 
Odpowiedz
#75
Złota gwiazdko witamy na pokładzie!
 
Odpowiedz
#76
Nie spać! Świętować! !
 
Odpowiedz
#77
Byli przywitani jak mistrzowie!! Big Grin
 
Odpowiedz
#78
Radomiakowi wielki ..uj w dupsko, biada Wam tykać naszego Aliego!
 
Odpowiedz
#79
Takie pytanie techniczne czy przy bramce dla Radomiaka nie było faulu na Kozubala. Jakiś typ popycha go i to nie jest faul?
 
Odpowiedz
#80
Był. Kopia faulu z Arką zresztą. Ale naszych można tak przewracać. Zresztą przy wyjściu spod pressingu też byliśmy faulowani. Natomiast pierwszy dostał kartkę chyba Kozubal za coś podobnego. Ja nie ogarniam tego sędziowania albo nie umiem patrzeć obiektywnie
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości