Liczba postów: 14
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2026
Reputacja:
0
Henszel na "lajwach" mówił, że jadą pod stadion i żeby śledzić profile na SM - tam mają być aktualizacje statusu i przewidywana godzina przyjazdu (5-6 rano).
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Żeby było zabawniej, Palma zdobył dzisiaj mistrza z Celtikiem, a kilka godzin później z Lechem.
Liczba postów: 783
Liczba wątków: 2
Dołączył: May 2025
Reputacja:
24
DZIĘKUJE PAN TRENER NIELS FREDERIKSEN.
Liczba postów: 336
Liczba wątków: 4
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
5
MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ!
Nasz Kolejorz to Nasze życie!
Liczba postów: 896
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Złota gwiazdko witamy na pokładzie!
Liczba postów: 896
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Radomiakowi wielki ..uj w dupsko, biada Wam tykać naszego Aliego!
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Takie pytanie techniczne czy przy bramce dla Radomiaka nie było faulu na Kozubala. Jakiś typ popycha go i to nie jest faul?
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
Był. Kopia faulu z Arką zresztą. Ale naszych można tak przewracać. Zresztą przy wyjściu spod pressingu też byliśmy faulowani. Natomiast pierwszy dostał kartkę chyba Kozubal za coś podobnego. Ja nie ogarniam tego sędziowania albo nie umiem patrzeć obiektywnie