Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
A ok. No to przepłacili. Zobaczymy kiedy będzie potwierdzenie.
Liczba postów: 133
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
1
Może w przypadku spadku betonów udałoby się ściągnąć tego Bobcka na 9 jako następce Ishaka?
Liczba postów: 590
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
17-05-2026, 18:29
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2026, 18:29 przez galis.)
Żadnej szansy. Nie ta kasa i nie ta liga. Za to tego Zelizko brałbym beż zastanowienia. Nad Meną bym się zastanawiał
Liczba postów: 756
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Czyli trzech piłkarzy ze spadkowicza. Ciekawy kierunek.
Liczba postów: 590
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
to poczekaj i zobaczysz dokąd pójdą ci trzej spadkowicze w przypadku degradacji; robimy screeny i wracamy do tematu pod koniec lata
Liczba postów: 756
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
A potem zrobimy screeny po półroczu? Rondić też poszedł do Koln a Hamulić do Tuluzy.
Liczba postów: 590
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
17-05-2026, 21:15
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2026, 21:18 przez galis.)
Wybiórcze te przykłady, takie pod tezę. Dlaczego z tej Stali nie podałeś przykładów Mrozka czy Kochalskiego?
Liczba postów: 590
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Bardzo subiektywna opinia, Tuluza cztery razy w europejskich pucharach w całej swej historii a Koeln ostatni raz chyba 6 lat temu więc Hamul8c nawet nie powąchał. Ale skoro dla ciebie LM niewiele znaczy to można dyskusję uznać za zakończoną