Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
No to jak przewidujesz? Gdzie zagra trio z Lechii, żeby zrobiło to na mnie wrażenie skoro nie ekipy z Ligue 1 czy Bundesligi to chuj?
 
Odpowiedz
Bobcek wiadomo poza zasięgiem. Zhelizko raczej też, pewnie będą za niego chcieli z 3 bańki nawet przy spadku i taki Szachtar tyle może dać. Mena z kolei to skrzydłowy z prawą nogą, a u nas taki jest Palma (no chyba wykupią), Leo i Hakans, więc chyba nie jest to profil którego szukają.
 
Odpowiedz
Dokładnie o tym pisałem, Bobcek - no way, za drogi. Żelizko - brać, myślę że w przypadku degradacji jest w zasięgu a Mena temat do rozważań - gdyby tfu tfu Palma odszedł lub w zamian za Hakansa
 
Odpowiedz
Ofensywnie Lechia jest mocna, Bobcek jeszcze walczy o króla strzelców z Czubakiem. Nie rozumiem tego deprecjonowania z drużyny betonów przynajmniej jego. Ishak już jedną nogą po drugiej stronie, w Agnero niestety nie wierzę, że wejdzie w buty Mikaela (można zapytać wróżbity Macieja, czy odpali). W filmie "Wariant mistrzowski" Rutkowski podnosił problem znalezienia odpowiedniej 9. Że jest ciężko a rynek mamy podobno pod tym kątem spenetrowany. Bobcek mi się podoba, piłka go szuka, dobrze gra głową, wykończenie też niczego sobie. Być może ma w umowie, że w przypadku  spadku, może szukać nowego pracodawcy i może rozwiązać kontrakt. Jeżeli jest szansa ja bym próbował. W dodatku sprawdzony w polskiej lidze. Wizja gry w pucharach też może być kusząca.
 
Odpowiedz
Tylko wiesz... jest mały problem - 5 mln nie starczy a nawet gdyby to jeszcze nie nasz pułap.
 
Odpowiedz
Popieram kolegę wyżej. Lechia chce za niego 10 mln pewnie realnie za 7-8 puści a my takich pieniędzy nie mamy.
 
Odpowiedz
Po co brać Bobcka z jednym udanym sezonem w karierze jak na rynku jest Pululu nie schodzący z pewnego poziomu od 3 lat? Gracz Jagi to jest idealne zastępstwo dla Ishaka. Silny, rozwalający obrony rywali robiący miejsce z przodu kumplom których w Lechu będzie miał więcej niż w Jadze gdzie w zasadzie jest sam Imaz.
 
Odpowiedz
Szanse na Pululu jakieś małe się wydają. Zżyty z Jagiellonią, ostatnie ekscesy z Kozubalem też raczej nie sprzyjają. Pozycja na boisku, warunki fizyczne i jego profil wydaje się że by pasował do nas idealnie. Szanse jednak są niewielkie. Nie zmienia to faktu ze warto powalczyć.
 
Odpowiedz
Widzew się pewnie utrzyma i pewnie oni go skuszą jakimś absurdalnie wysokim kontraktem.
 
Odpowiedz
Celtic ponoć wreszcie się ugiął i chce ok 3 mln za Palmę. Pewnie się skończy na 2,7 -2,8. Ale chyba go jednak mamy.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: człowiek pająk, Pikniczek, 1 niewidocznych użytkowników, 22 gości