Liczba postów: 756
Liczba wątków: 2
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
14
Jeśli mecz faktycznie odbędzie się we Wrocławiu to ja widzę dwie opcje:
1. Sabotaż meczu - rezerwy obu ekip, podawanie sobie piłki, pokazy mini gierek itd
2. Mecz w Poznaniu o SuperBet Puchar - można dołączyć akcje charytatywną.
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
Tak szczerze – taki ekskluzywny sparing nie jest złym pomysłem. Niech sobie zagrają przed sezonem, z dobrym przeciwnikiem, i w dodatku można jakieś trofeum dodać. ale bez kibiców zorganizowanych czyli w praktyce prawie żadnych. to ich najbardziej zaboli - bo już chyba pustki na narodowym podczas SPP zaliczyli
Liczba postów: 896
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
To jeszcze czekamy na oficjalne info od Górnika ale nie spodziewam się niczego innego jak również bojkot z ich strony.
Liczba postów: 133
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
1
Brawo! Dziadki z PZPN obudziły się po chlaniu "za pięć dwunasta" i se wymyślili pomysł z dupy. Przecież to jest jakiś cyrk.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
A to już jest pewne? Czy tak jak pomysł z 10 Polakami w kadrze już upadło?
Liczba postów: 896
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Górnik potwierdził, że również bojkotuje SPP we Wrocławiu.
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
brawo - nie spodziewałem się niczego innego, to nie na Raków.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Decyzja, kto zorganizuje mecz o SPP zostanie ogłoszona po weekendzie.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
A tak wysłać CLJ U -15 albo jakiś oldboyów.