Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: QUO Vadis NF?
Tryb drzewa
(21-05-2026, 13:17)strzelisty jupiter napisał(a): Jeśli jak piszecie już któryś raz, nie zostanie ogłoszony w sobotę, uważam że będziemy musieli szukać nowego trenera. Tylko tym sobie tłumaczę brak jednoznacznej informacji z klubu, że Niels będzie też maszynistą Kolejorza na kolejny sezon. Bo przecież sezon już się skończył, prawda? Zostaliśmy mistrzem. Więc albo w jedną, albo w drugą. A jeśli w drugą, to gabinety nie na urlop, tylko na początku czerwca trzeba kogoś dopiąć na cito.
Pojutrze o 20:00 wszystko musi być już jasne. Oby z happy endem, czyli z Frederiksenem na pokładzie w walce o trzecie z rzędu mistrzostwo i fazę ligową Ligi Mistrzów oczywiście.

Zgadzam się. Ale kurde mnie to wkurwia już powiem wam szczerze. Chciałbym, żeby było info o przedłużeniu Nielsa, Milicia i wykupie Palmy w sobotę razem z mistrzostwem. Będę wtedy spokojniejszy. A tak to odświeżam cały czas czy coś jest.
 
Odpowiedz
nie ma lepszego momentu niż sobota - nawet jak już wiedzą to powinni zostawić celebrę na mecz mistrzowski. jeśli nie będzie w sobotę - to w ogóle nie będzie....Przynajmniej Niels - Palma może wymaga jakiegoś donegocjowania
 
Odpowiedz
Po sezonie, czyli po ostatnim meczu @strzelisty. Odkąd na konfie pojawił się szczur z weszło czy innego gówna to Niels cały czas powtarza, kiedy nastąpi ten moment. Tu się nic nie zmieniło od kwietnia. A klub sądzę, źe ma już 2-3 wytypowanych kandydatów na to gorące stanowisko.
 
Odpowiedz
Pytanie które się nasuwa na co czego NF?
 
Odpowiedz
Czego na koniec sezonu, tak jak ustalili z Rutkiem.
 
Odpowiedz
Długo czego. Przecież wszyscy wiedzą, że sezon się skończył w Radomiu.
 
Odpowiedz
Nie było gadki, że ogłoszą po zdobyciu 10 Mistrza, tylko, że po sezonie. Dlatego czego.
 
Odpowiedz
Jak kocha to po czego.
 
Odpowiedz
W sumie, zastanawiam się dlaczego są dywagacje kiedy będzie informacja. Jeśli NF mówi, że po sezonie to po sezonie. Być może zostanie to ogłoszone przed meczem - choć wtedy NF wyjdzie na kłamce Wink

Część forum zdecydowanie chce by NF kontynuował swoją karierę trenerska w Poznaniu, a druga część chce do momentu pierwszych porażek.

Osobiście twierdzę, że dawno nie było takiej stabilizacji pod względem rotacji, zarządzania i przede wszystkim emocjonalnym.
 
Odpowiedz
Miało być czeka Big Grin ale i tak wyszło śmiesznie Big Grin Chce tylko przypomnieć, że od stabilnej sytuacji do nerwówki i bałaganu jest bardzo krótka droga w Lechu.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości