Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Puchar Polski
Tryb drzewa
Jeśli mecz faktycznie odbędzie się we Wrocławiu to ja widzę dwie opcje:
1. Sabotaż meczu - rezerwy obu ekip, podawanie sobie piłki, pokazy mini gierek itd
2. Mecz w Poznaniu o SuperBet Puchar - można dołączyć akcje charytatywną.
 
Odpowiedz
Tak szczerze – taki ekskluzywny sparing nie jest złym pomysłem. Niech sobie zagrają przed sezonem, z dobrym przeciwnikiem, i w dodatku można jakieś trofeum dodać. ale bez kibiców zorganizowanych czyli w praktyce prawie żadnych. to ich najbardziej zaboli - bo już chyba pustki na narodowym podczas SPP zaliczyli
 
Odpowiedz
To jeszcze czekamy na oficjalne info od Górnika ale nie spodziewam się niczego innego jak również bojkot z ich strony.
 
Odpowiedz
Brawo! Dziadki z PZPN obudziły się po chlaniu "za pięć dwunasta" i se wymyślili pomysł z dupy. Przecież to jest jakiś cyrk.
 
Odpowiedz
A to już jest pewne? Czy tak jak pomysł z 10 Polakami w kadrze już upadło?
 
Odpowiedz
Górnik potwierdził, że również bojkotuje SPP we Wrocławiu.
 
Odpowiedz
brawo - nie spodziewałem się niczego innego, to nie na Raków.
 
Odpowiedz
Decyzja, kto zorganizuje mecz o SPP zostanie ogłoszona po weekendzie.
 
Odpowiedz
w tym terminie mamy grać z Porto Wink więc już się spóźnili
 
Odpowiedz
A tak wysłać CLJ U -15 albo jakiś oldboyów.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 6 gości