Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
ja też lubię dopowiedzieć i SŁYSZAŁEM człowieka który już planuje kadrę i przyszłość na nowy sezon. niech się tak stanie - bo szkoda by było zaczynać wszystko od turbulencji
Liczba postów: 35
Liczba wątków: 3
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
0
Przecież Rutkowski powiedział, że zgodnie z umową po ostatnim meczu usiądą do stołu. Dodał, że spodziewa się zamknąć temat w kilka godzin bo w zasadzie już mają wiele rzeczy omówionych. Czyli po meczu z Wisłą usiądą i padnie pytanie: to jak, podpisujemy co ustaliliśmy?
Tak przynajmniej rozumiem tą sytuację. I jeśli faktycznie tak to wygląda, to nie widzę w tym absolutnie niczego złego ani podejrzanego.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
No ale jakby tfu tfu nie wypaliło z NF to pożegnania mu nie zrobią. Także tego liczymy na jutro i jego i Palmę.