Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: To i owo kibolowo
Tryb drzewa
#11
Mam plan w jakiś dzień pojechać sobie rowerem na dziewiczą górę. Jakieś porady? Można tam zostawić gdzieś zostawić rower ?
 
Odpowiedz
#12
Jeśli nic się nie zmieniło to z 2 lata temu jak tam byłem to pod samą wieżą było kilka takich niedużych stojaków rowerowych.
 
Odpowiedz
#13
Na Ratajach na osiedlach pod blokami można normalnie parkować bez płacenia czy są tam jakieś szlabany i strefy płatnego?
 
Odpowiedz
#14
Można parkować. Z której strony jedziesz?
 
Odpowiedz
#15
Od Śrymu.
 
Odpowiedz
#16
To proponuje Czecha, Lecha abo nawet do IKEA, M1 i na Jedynkę. Ale pewnie wiesz...
 
Odpowiedz
#17
Dzięki, najważniejsze że nie ma szlabanów.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości