Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
Tak czysto po ludzku, jeżeli faktycznie rok temu Turcy mu dawali mln euro rocznie to sentymenty, sentymentami.
 
Odpowiedz
No właśnie i przepłacili. Tak czysto po ludzku, wygląda na wrak dawnego Linettego,, zatem sentymenty, sentymentami, ale Karol jesteś do odgruzowania. Nie Ty powinieneś stawiać tu warunki.
 
Odpowiedz
Chodzi tylko o możliwość zakończenia kariery na Bułgarskiej.
 
Odpowiedz
On miał problemy z grą w średniaku tureckim. I stawia warunki? Pff rok kontraktu z opcją na dwa lata jak pokaże co potrafi. Nie potrzebujemy w klubie gwiazdeczki po drugiej stronie rzeki.
 
Odpowiedz
Sousa za to zjadł tamtejsza ligę promując naszą ekstraklasę której był gwiazdą. Chyba mania wielkości nam odbija po jednym dobrym meczu w RadomiuWink
 
Odpowiedz
Idąc dalej tym tropem. Benedyczak sobie nie poradził w Serie A ale za to wymiata w lidze tureckiej. Jak słaby musiał być Linetty w porównaniu do Benedyczaka?

Idąc w drugą stronę.
Jak Lech brał papę Ishaka z 2 bundesligii to miał on na koncie 1 bramkę w sezonie. Waldemar Sobota miał 3, Makana Baku 4, Viktor Gyokeres 7, Joel Pohjanpalo 9 a taki Sonny Kittel miał 11 a Marcos Alvarez 13.

A jeszcze inaczej. Zapominając, że Linetty to Linetty. Czy transfer takiego piłkarza jakim na papierze jest Karol byłby czymś hitowym? Tak powinniśmy do tego podchodzić.
 
Odpowiedz
Jeżeli wymagania finansowe nie są od czapy to zawsze warto usiąść do stołu. Linetty już prochu nie wymyśli ale to ciągle gracz na odpowiednim poziomie, który obok meczów nie przechodził.
 
Odpowiedz
Nie ma co gadać. Linetty to dobry grajek i na prwno się przyda. I podejrzewam że są też inni chętni na jego zatrudnienie.
 
Odpowiedz
Żona Milica zamieściła wpis "Last dance" - szkoda...
 
Odpowiedz
Może wypisała się ze szkoły tańca.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: Sultan, 18 gości