Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Dużej ilości wychodzących czy przychodzących nie będzie? Bo to są dwie różne sprawy. Jak nie chce wielu opylić, zgadzam się, że nie potrzeba wielu nowych.
Zasadniczo dużo nie wiemy. Może się okazać że Miliciowi czy Pereirze zamarzą się na koniec cieplejsze krainy, wpadną oferty nie do odrzucenia za trzech młodych, Mrozek moim zdaniem przebiera girami. Nie wiadomo co z Palmą. Oby to wszystko w ciągu miesiąca, max półtorej poukładali. Oby wyklarowała się kadra zdolna realnie powalczyć o Ligę Mistrzów.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Słaba ta wypowiedź. Drużyna musi się rozwijać. A potrzeby są i to duże. Środek pola niedomaga, atak to koniecznie nowy zawodnik bo mamy tylko dwóch. Skrzydło to też pozycja do wzmocnień no i za chwilę cała obrona będzie do przebudowy.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Chodzi o transfery do klubu @strzelisty. Mrozek przebiera nogami ale pozostali raczej nie. I co do ofert nie do odrzucenia to uważam, że takich nie będzie. Uczestnicy mundialu będą w cenie a nie nołnejmy z Polska.
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Bramka - Mrozek, Andreew
Prawa obrona - Pereira, Gumny
Środek obrony - Mońka, Milić, Skrzypczak, Douglas
Lewa obrona - Gurgul, Moutinho
Defensywny pomocnik - Murawski, Ouma
Środkowy pomocnik - Kozubal, Jagiełło, Rodriguez, Thordarson,
Lewe skrzydło - Palma, Bengtsson, Hakans
Prawe skrzydło - Ismaheel, Walemark, Gholizadeh
Atak - Ishak, Agnero
Nie wymieniłem dziesiątki bo jej po prostu nie mamy i z braku laku grali tam najróżniejsi skrzydłowi Rodriguez albo Jagiełło którzy wyglądali średnio.
Andreewa raczej nie wykupią a Mrozek chce odejść. Prawa obrona względny spokój. Środek obrony dramat. Skrzypczak psychicznie nie dojechał chociaż z innym bramkarzem i szóstką lepiej to będzie wyglądało. Nie wiadomo co z Miliciem a Douglas to nie wiadomo czy się ogarnie. Na lewej zależy co z Gurgulem. Jak odejdzie to potrzeba kozaka, jak nie to można poszukać kogoś lepszego niż Moutinho.
Środek pomocy. Ożył Murawski więc potrzebujemy podobnego tylko lepszego i młodszego. Pozostałych mamy na miejscu. Na skrzydłach zależy co z Palmą. Jak zostanie to lewe skrzydło mamy ogarnięte. Na drugiej stronie potrzebujemy Bengtssona 2. Może nie magik ale solidny rzemieślnik. No i napastnik. Do grania na wyższym poziomie potrzebujemy kogoś kto zluzuje Ishaka. Nie wygryzie ze składu tylko pozwoli mu w najbliższym sezonie odpocząć od kopania z Motorami czy Piastami.
Dlatego podsumowując potrzebujemy na już środkowego obrońcy, defensywnego pomocnika, skrzydłowego i napastnika. Reszta w zależności kto odejdzie.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
No właśnie powtórzyłeś to, co napisałem parę postów wyżej. I tak zapewne będzie - 3, 4 transfery maksymalnie. Jedynie na napastnika bym nie liczył.
Liczba postów: 43
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
1
Podziękował bym Skrzypczakowi. Może w jednym meczu w sezonie dał nam spokój, w reszcie której grał to zapalnik. Tam głowa nie dojeżdża, widać to nawet tak wylał piwo na Dobrasza z autobusu, bo ten krytykował jego grę. Tyle że jego grę krytykował zasłużenie kazdy .
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
3-4 transfery ok ale jak zaraz odejdzie Milic a Alexa trzeba się pozbyć bo nic nie daje to już potrzebujemy dwóch stoperów. O Joela jestem spokojny ale no właśnie Muthinio odchodzi i już trzeci transfer wjeżdża. Środek pola? Dla Murasia konkurent potrzebny na zaraz. I już koniec. A gdzie 10? gdzie skrzydłowy? Powalczył bym o napastnika też no i bramkarz. Potrzebujemy co najmniej 8 transferów.
Za to do odstrzału są: Szymczak, Fiabema, Hoffman (o ile jeszcze jest) Bąkowski (tutaj tak jak Mrozek umowa z wykupem).
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Do odstrzału są Szymczak, Fiabema, Hoffmann, Bąkowski. Natomiast nie ma tematu odejść Milicia, Douglasa, Skrzypczaka czy Moutinho. Zgodę na odejście ma zapewne Mrozek i Kozubal, przy czym ten ostatni nie ma zamiaru.
Liczba postów: 320
Liczba wątków: 0
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
12
8 transferów to już praktycznie przebudowa składu. Kurcze co rok to samo. Zobaczymy jak będzie ale ja nie wiem czy w gabinetach nie boją się LM?
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Nie będzie żadnej przebudowy składu.