Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Stadion
Tryb drzewa
#51
Pytanie czy przy kosztach utrzymania tego obiektu nie bardziej opłacało by się sprzedać stadion klubowi. Oczywiście złotówka była przysłowiowa.
 
Odpowiedz
#52
Obie strony straciłyby na takim rozwiązaniu (a władze miejskie zostałyby oskarżone o niegospodarność).
 
Odpowiedz
#53
Dlatego pytam czy takie rozwiązanie miało by sens. Bo i tak miasto jest w pozycji przegranej.
 
Odpowiedz
#54
W jakim sensie na przegranej pozycji?
 
Odpowiedz
#55
Wiem, ze stadion miejski, ale klub de facto od zawsze jest operatorem, wiec moze warto w końcu nawiązać krzesełkami KTO gra na tym stadionie?

Lechia moze, Śląsk moze, wisła moze, a u nas POZnan*
Zawsze mnie to wkurwiało.
 
Odpowiedz
#56
(28-03-2026, 00:50)R3K napisał(a): Obie strony straciłyby na takim rozwiązaniu (a władze miejskie zostałyby oskarżone o niegospodarność).

To niech Klub zarejestruje działalność deweloperską. Wtedy miasto sprzeda mu wszystko po kosztach, JaJa powie że to w wyniku niskiego IQ władz magistratu, przeprosi Klub za korupcję w spółkach miejskich i po sprawie Wink
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości