26-05-2026, 11:22
Ja bym Janyszkę trzymał i powoli ogrywał w lidze w pojedynczych spotkaniach przy dobrym wyniku. Nie jest powiedziane, że na wypożyczeniu go tak dobrze nam ograją, to jest młody chłopak, będą bali się na niego stawiać nawet w pierwszej lidze.
Ale fakt - przekot na lewym stoperze to jeden z priorytetów. Zakładając, że odejdzie Mrozek i Antek to potrzebujemy 6/8 w wersji przekot, Lisa na bramę i kolejnego kozaka na pozycję 10.
Czyli wychodzi na to, że 4 transfery na pierwszy skład plus drugi bramkarz i Palma to absolutne minimum.
Ja brałbym Pululu, bo to taki drugi napastnik do pary, fałszywa 10-tka, a jeszcze dałby nam możliwości na 9-tce. Wciąż biję się z myślami co z Linettym. Podarowałbym sobie Kownackiego (szklany, nie bardzo pasujący do gry Lecha). Wziąłbym Kendiego na stopera, przedłużył Milica, odpalił Douglasa. Co do reszty - młode koty z zagranicy. Tak ja to widzę.
Jeszcze ten Jakubczyk mnie zastanawia z Arki, jakoś specjalnie nie zapadł mi w pamięć, poza bramką, jaką strzelił Paprykarzom. Nie umiem powiedzieć, czy warto go brać, czy nie.
Ale fakt - przekot na lewym stoperze to jeden z priorytetów. Zakładając, że odejdzie Mrozek i Antek to potrzebujemy 6/8 w wersji przekot, Lisa na bramę i kolejnego kozaka na pozycję 10.
Czyli wychodzi na to, że 4 transfery na pierwszy skład plus drugi bramkarz i Palma to absolutne minimum.
Ja brałbym Pululu, bo to taki drugi napastnik do pary, fałszywa 10-tka, a jeszcze dałby nam możliwości na 9-tce. Wciąż biję się z myślami co z Linettym. Podarowałbym sobie Kownackiego (szklany, nie bardzo pasujący do gry Lecha). Wziąłbym Kendiego na stopera, przedłużył Milica, odpalił Douglasa. Co do reszty - młode koty z zagranicy. Tak ja to widzę.
Jeszcze ten Jakubczyk mnie zastanawia z Arki, jakoś specjalnie nie zapadł mi w pamięć, poza bramką, jaką strzelił Paprykarzom. Nie umiem powiedzieć, czy warto go brać, czy nie.
