Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Dobrasz twierdzi, że Szymczak i Fiabema wracają.
Liczba postów: 185
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
5
No to wiadomo. Wypizyczenia sie skonczyly. Pewnie będą im szukali rozwiązań chyba ze po treningach Nils stwierdzi co innego.
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Na logikę to zostaje Palma I poszukają kogoś bardziej perspektywicznego niżeli Teofik więc to dobry ruch - taki pokazujący że chcemy więcej. Co prawda jeszcze jesteśmy w Karnawale i wiele rzeczy widzimy przez różowe okulary ale te ruchy mają sens.
Dobrasz mówił że zegnajac się z Louisem na Gali Ekstraklasy i pytając go o przyszły sezon ten odpowiedział- see you
Liczba postów: 896
Liczba wątków: 28
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
31
Fiabema, Szymczak i Dziuba mają sobie szukać nowych klubów.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Liczyłem, że Fiabema się dobrze sprzedał w Holandii i nie wróci. Bo o Filipie było wiadomo, że nic z tego.
Liczba postów: 7
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
0
Według artykułu w Weszło Karol Linetty na pewno nie wróci do Lecha. Temat podobno jest zamknięty
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
I bardzo dobrze. Do Damasławka.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Wg info z dzisiejszego spotkania z Rutkiem - za stary. Nie chcemy postarzać kadry.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Trochę dziwna decyzja ale ok. Pytanie kto za niego?