Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
A jakby Kamiński przyszedł do Lecha zamiast Wisły Płock to pewnie Mońka by nie wypłynął.
 
Odpowiedz
De facto rozważali mocno powrót Kamińskiego ale wybrali młodszego Skrzypczaka.
 
Odpowiedz
O matko jedyna zgadzam się z Gromem masakra. Tu się w głowach przewraca.
Linetty ma 31 lat i pewnie jeszcze ze 4 lata może pograć na najwyższym (swoim) poziomie, sprawia wrażenie, że raczej dobrze się podczas kariery prowadził. Kuźwa Lewandowski przechodził do Barcelony (nie do Lecha!) w wieku 33. Stawiam tezę, że jakby było jakieś zainteresowanie zagranicznym gościem co ma ponad 250 meczy w serie A to by było pianie z zachwytu. Wygląda na to, że Rutek się mocno obraził w zeszłym roku, a gadka o odmładzaniu składu to jakieś z dupy uzasadnienie.
Kiedy mają wychowankowie wracać? W wieku 28? Jeśli któryś w tym wieku chciałby wracać to właśnie znaczy, że u niego coś poszło nie tak np. taki Jóźwiak. Wyobraża ktoś sobie, że Kuba Kamiński woli wrócić do Lecha niż kasować w Bundeslidze?? A Bednarek lat 30 też na dzisiaj byłby za stary??
 
Odpowiedz
Przecież nam brakuje własnie seniority szczególnie w środku / obronie. I połączenie doświadczenia i młodości to idealna rzecz. Jakaś średnia wieku że ma być niższa to parametr z dupy. A poza tym pamiętajmy ze układamy najlepszy skład ale dojdą jeszcze rotacje i każdy sobie pogra.
 
Odpowiedz
Lewandowski jak przychodził do Barcy to jeszcze był w sztosie a nie.po nieudanej przygodzie w klubie. Natomiast my jeszcze nie wiemy, kogo klub obserwuje na pozycji nr 6 i czy wiek Karola nie przestanie grać większej roli jak dostanie kontrakt na zaplanowanym przez Rutków poziomie.
 
Odpowiedz
Nie porównuj wszystkich do Lewego bo ten pod tym kątem jest wybitny. Pisałem wcześniej, że na taką a nie inną decyzje z Linettym miało zapewne przejście do Turków rok temu. Zgadzam się, że Linetty może grać na dobrym jak na ektraklasowe realia poziomie przez najbliższe 3 lata ale czy my tego chcemy mając Murawskiego? Czy chcemy dla zasady sprowadzać 32 latków tylko dlatego, że są wychowankami? No chyba nie tędy droga. Oczywiście, że są wyjątki i takie będą zapewne się zdarzać. Pewnie łatwiej o takie ruchy będzie z obrońcami gdzie ta krytyczna granica wieku się przesuwa względem ofensywnych graczy. Poza tym chyba do tego trzeba dążyć by np taki Kamiński w wieku 28-29 lat wolał wrócić do Lecha niż walczyć o utrzymanie w Bundeslidze.
 
Odpowiedz
Chyba nie ma co ciągnąć tematu bo Rutek wypowiedzial się dosyć jasno. Nie ma tematu Linettego. Z mojej strony mimo wszystko szkoda ale jest jak jest. Miejmy nadzieję że mają kogoś ogarniętego na tę pozycję.
 
Odpowiedz
Ten jeden rok w Turcji nie może Karola przekreślić. A Murawski ma nie mieć konkurencji grając na 3 fronty? Przypominam, że gość nie grał rok. Zresztą teraz doczytałem dyskusje w wątku Quo Vadis wszystko tam wytłumaczył Sultan. W mojej opinii to jest ogromny błąd.
 
Odpowiedz
A gdzie ktoś napisał, że Murawski ma nie mieć konkurencji? Postanowili sprowadzić kogoś młodszego.
 
Odpowiedz
Np.: Ismę Ruiza z Cordoby.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 22 gości