Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Patrząc jak potrafi przymierzyć z szesnastego metra, to jest raczej ósemka, nie szóstka.
Liczba postów: 782
Liczba wątków: 2
Dołączył: May 2025
Reputacja:
24
Piszą w internetach, że Wieczysta po ewentualnym awansie ściągnie Kownackiego i Linettego.
Liczba postów: 185
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
5
A do tematu Palmy podobno wróciła Sevilla.
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
Żeby się nie okazało że przespaliśmy najlepszy moment.
Oczywiście mamy prawo pierwokupu ale za 4. Te 2,5 + 0,5 wyglądało idealnie
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Oby się nie okazało, że wróciły demony z przeszłości: targują się o każde sto tysięcy, do gry wejdzie ktoś mocniejszy i będzie pozamiatane. Ale może znów chcą ryzykować i jak nie wyjdzie z Palmą, wydadzą dwie i pół bańki na kota w worku. W tym sensie, że potencjalny nowy - nawet za takie bejmy - niekoniecznie się sprawdzi.
Im bardziej przeciąga się temat Palmy, tym mniejsze szanse, że zagra u nas w przyszłym sezonie.
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Czyli news, że jest wykupiony to fake news a teraz real news jest ten o Sevilli?
Liczba postów: 756
Liczba wątków: 2
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
14
Pamiętajcie o tym, że zaraz MŚ. Nasi lubią czekać, obserwować.
Zawsze się zastanawiałem czy kupić przed MŚ czy po.
Moim skromnym zdaniem na już czyli do okresu przygotowawczego jest potrzebny Palma, obrońca, prawe skrzydło i defensywny pomocnik.
Potem mogą czekać na okazje.
Liczba postów: 126
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
2
Przecież w tej chwili wszystko zależy od Nas i od Palmy, a podobno są już po słowie. Więc nawet jak Sevilla da 100 mln to nie ma znaczenia, chyba że Luis się rozmyśli.