Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
Patrząc jak potrafi przymierzyć z szesnastego metra, to jest raczej ósemka, nie szóstka.
 
Odpowiedz
Piszą w internetach, że Wieczysta po ewentualnym awansie ściągnie Kownackiego i Linettego.
 
Odpowiedz
A to oni nie mieli nie awansować czy to już nieaktualne? Chyba za szybko czas leci Smile
 
Odpowiedz
A do tematu Palmy podobno wróciła Sevilla.
 
Odpowiedz
Żeby się nie okazało że przespaliśmy najlepszy moment.
Oczywiście mamy prawo pierwokupu ale za 4. Te 2,5 + 0,5 wyglądało idealnie
 
Odpowiedz
Oby się nie okazało, że wróciły demony z przeszłości: targują się o każde sto tysięcy, do gry wejdzie ktoś mocniejszy i będzie pozamiatane. Ale może znów chcą ryzykować i jak nie wyjdzie z Palmą, wydadzą dwie i pół bańki na kota w worku. W tym sensie, że potencjalny nowy - nawet za takie bejmy - niekoniecznie się sprawdzi.
Im bardziej przeciąga się temat Palmy, tym mniejsze szanse, że zagra u nas w przyszłym sezonie.
 
Odpowiedz
Czyli news, że jest wykupiony to fake news a teraz real news jest ten o Sevilli?
 
Odpowiedz
Dopóki nic nie będzie pewne na 100% to każdy news to fake news. Ale w każdym fake może, choć nie musi być, ziarno Wink
 
Odpowiedz
Pamiętajcie o tym, że zaraz MŚ. Nasi lubią czekać, obserwować.
Zawsze się zastanawiałem czy kupić przed MŚ czy po.

Moim skromnym zdaniem na już czyli do okresu przygotowawczego jest potrzebny Palma, obrońca, prawe skrzydło i defensywny pomocnik.
Potem mogą czekać na okazje.
 
Odpowiedz
Przecież w tej chwili wszystko zależy od Nas i od Palmy, a podobno są już po słowie. Więc nawet jak Sevilla da 100 mln to nie ma znaczenia, chyba że Luis się rozmyśli.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: galis, Zabal, 21 gości