29-05-2026, 13:17
Ok ale mimo wszystko nie powstali 10 lat temu.
A Chrobry to przez mój związek z Lubinem mnie irytuje
A Chrobry to przez mój związek z Lubinem mnie irytuje
|
Ocena wątku:
Title: 1 Liga 2 Liga i niższe Ligi
Tryb drzewa |
Gratuluje dla Warty za ten sezon i za walkę!! Oby za rok walka o Eklapę!!
(29-05-2026, 13:42)Skorpion napisał(a): Nie ale to klub który nie zasługuje na grę w eklapie bo jest to kaprys właściciela tak jak ta cała Termalika. Najlepsza była by Polonia albo ŁKS ale już wolę Chrobrego niż ten sztuczny twór.
