Liczba postów: 126
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
2
30-05-2026, 08:10
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2026, 08:15 przez Pinkin.)
Serio wierzycie w to, że interesujemy się 26 letnim spadkowiczem do Serie C, za którego jego obecny klub żąda "podobno" 1,5 mln euro.
Przecież to się kupy nie trzyma.
edt. (dopisek)
Tylko w kontekście Palmy jeszcze.
Zaryzykuję, że Luis JEST już Naszym piłkarzem, nie wiadomo tylko kiedy i za ile. Nie uwierzę, że Lech nie wykupi go nawet w sytuacji gdy nie dogadają się ze Szkotami.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Też liczę na to, że to są po prostu negocjacje a jak nie pójdzie to położą te 4.5 i heja.
Liczba postów: 526
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
10
Skorpion - nie zrobią tego ("położą 4,5 i heja"), bo spaliliby swą pozycję negocjacyjną na lata, w przyszłych procesach negocjacyjnych. Ja bardziej wierzę w to, że te 4,5 MEUR odstępnego zostało przez Celtic określone celowo "z górką", bo wiedzieli, jak np. nasi negocjowali Walemarka w analogicznej sytuacji. Poza tym - jestem pewen, że gdyby to zrobili, to nie będzie mowy o "4-5 transferach", tylko 1-2, a to był strzał w stopę.
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Dobrzycki już popuścił z tonu. Nie chce dać tyle ile chce Karbownik.
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Dlaczego im bliżej 30.06 tym gorzej dla Klimczaka? Wszystko zależy od faktycznego zainteresowania Palmą. 29 czerwca może o niego już nikt nie pytać i zostanie albo 3 mln od Lecha albo nic a Palma jeśli podoba mu się w Lechu może być stroną w negocjacjach.