Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Stadion był chyba budowany partiami. Dlatego tak chujowo to wygląda.
Liczba postów: 9
Liczba wątków: 0
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
0
+6 pkt dla ukochanej przez Kwietnia wisełki?
Liczba postów: 207
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
Pierdolenie, właśnie Kwiecień będzie chciał koniecznie wygrać.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Zobaczycie jak on popsuje rynek. Jak będzie ściągał piłkarzy grubo przepłaconych. To będzie dramat.
Liczba postów: 9
Liczba wątków: 0
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
0
Nie znam człowieka. Nie wiadomo jakimi ludźmi się otoczy i czy będzie ich słuchał. Może skończy jak Wojciechowski w Polonii… a może będą drugą Termalicą, która poniżej pewnego poziomu nie schodzi mimo braku zaplecza kibicowskiego.
Liczba postów: 386
Liczba wątków: 2
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
11
Nic rynku nie popsuje, Kwiecień to nie Dobrzycki, on co najwyżej emerytów pokroju Pazdana czy Gajosa mogą pościągać.
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
nie popsuje, zresztą będąc dalej w Wieczystej i nie przechodząc do Wisły, rozpraszają kapitał i potencjał. im dłużej tak będzie - nie ma się czego obawiać
Liczba postów: 207
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
Ale on ma chore ambicje, jak teraz dostał Ekstraklasę to pewnie zobaczy jak ten sezon się ułoży ale jest w stanie wrzucić kolejny bieg dla własnej fanaberii. Sam wychował się w okolicach stadionu, tam głównie kibicuje się Wiśle więc ma prywatne powody + chore ego by tak działać.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
No takich emerytów, że chce Kownasia, Linettego Pululu. To nie są leszcze.