Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
02-06-2026, 19:29
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2026, 19:26 przez Skorpion.)
Pełna zgoda z kolegą Strzelistym. Jak mamy wyjść taką czwórką w ataku to dajmy sobie spokój i nie róbmy jaj.
Pełna zgoda z kolegą Strzelistym. Jak mamy wyjść taką czwórką w ataku to dajmy sobie spokój i nie róbmy jaj.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Ja jebie...pierwszy mecz za półtora miesiąca, okienko zamknięte, tydzień na podjęcie decyzji na temat jednego zawodnika, który potrafił też się kopać po czole na polskich pastwiskach. Brawo wy.
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
02-06-2026, 20:35
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2026, 20:44 przez strzelisty jupiter.)
@Róża
Weź pod uwagę, że władowaliśmy się swego czasu w Gholizadeha, który zdrowotnie nigdy nie dojeżdżał i finał historii jest taki, że go na eliminacje nie ma. Wyklucz z ofensywy jeszcze Palmę i w zasadzie możemy budować naszą siłę w ataku od podstaw. I wtedy półtorej miesiąca do pierwszego meczu nie brzmi już tak optymistycznie.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Na razie są urlopy a mister president zapowiedział około 4 - 5 transfery. Nie mam powodu do histerii w tym momencie, gorąco mi się zacznie robić jak nikt nowy nie pojawi się we Wronkach. Teraz jestem w euforii i czekam, co będzie dalej.
Liczba postów: 586
Liczba wątków: 0
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
13
Ja tu nie widzę paniki, srania żarem czy wygrywania gorzkich żali na fujarce; raczej rozkminy o tym czy wykupić Palmę i czy 4,5 miliona to dziś dużo.
Co do czasu jaki mam został - jeśli mamy realnie walczyć o LM a zakładam że chcemy tego wszyscy to pozostało nie półtora miesiąca a niecałe trzy, max cztery tygodnie - 22 rozpoczynamy treningi a 29 zgrupowanie.
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Nasz najlepszy zawodnik Gholizadeh przez cztery miesiące, w porywach pięć. W pozostałym okresie jest "niewidoczny".
Liczba postów: 1,909
Liczba wątków: 14
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
80
a w tym nowym sezonie będzie "niewidoczny" przez 90% czasu. jak dobrze pójdzie. i nie wiadomo na jak długo.