03-06-2026, 14:05
Jeszcze jak się okaże, że wcale nie było 4 MEUR, tylko coś urwali, to naprawdę czapki z głów i nie mam więcej pytań.
Wyłączając transfery 1:1 za odchodzących (nie liczę Oumy i Taofeeka, których de facto nalezy wykreslić ze składu, zakładam przedłużenie z Miliciem) - przydałby się stoper, defensywny pomocnik i prawy pomocnik. ALE (znów - zakładając, że jezeli ktoś odejdzie, zostanie zastapiony 1:1) - postawię tezę, że to JUŻ jest skład mogący spokojnie wystarczyć na dojscie do minimum fazy grupowej LE. Ostatecznie na stoperze można pograć Janyszką, a na skrzydle - Lismanem. Ale nie wygłupiajmy się, mimo, że na Palmę trochę poszło, coś tam w kabonie zostanie.
Wyłączając transfery 1:1 za odchodzących (nie liczę Oumy i Taofeeka, których de facto nalezy wykreslić ze składu, zakładam przedłużenie z Miliciem) - przydałby się stoper, defensywny pomocnik i prawy pomocnik. ALE (znów - zakładając, że jezeli ktoś odejdzie, zostanie zastapiony 1:1) - postawię tezę, że to JUŻ jest skład mogący spokojnie wystarczyć na dojscie do minimum fazy grupowej LE. Ostatecznie na stoperze można pograć Janyszką, a na skrzydle - Lismanem. Ale nie wygłupiajmy się, mimo, że na Palmę trochę poszło, coś tam w kabonie zostanie.



1922 za 1m2. Coraz bardziej umiemy w marketing