Liczba postów: 242
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
9
3,5M GBP - czyli finalnie ponad 4M EUR płacimy.
Traciłem nadzieję, a tutaj taka niespodzianka. Brawo Zarząd.
Liczba postów: 35
Liczba wątków: 3
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
0
Czyli walczyli do końca o zniżkę, ale nie wyszło. No i wzięli w pełnej cenie, bo Palma potrzebny od początku eliminacji. Świetne wieści, brawo zarząd!
Liczba postów: 100
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
7
Brawo. Ishak, Luis, Ali, to jest podniesienie poprzeczki. Teraz tylko poproszę kolejnego napastnika do rywalizacji z kapitanem na już - mimo wszystko.
Liczba postów: 35
Liczba wątków: 3
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
0
Moim zdaniem najpilniejszy jest klasowy i doświadczony stoper. Tam mamy dziurę, bo z pewnych graczy jest tylko Mońka. Potem od razu uzupełniać dziury po ew. odejściach, dopiero w dalszej kolejności kolejny napastnik.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
03-06-2026, 15:17
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2026, 21:20 przez Róża.
Powód edycji: Dzięki @strzelisty
)
Najpierw defensywny, potem stoper, potem prawe skrzydło i zobaczymy ile zostanie. W ataku jest Ishak, Agnero, Jakóbczyk + Sżymczak.
Liczba postów: 242
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
9
Dokładnie @Róża, teraz kozak stoper, kozak DP i kot na PP. Jak Mrozek aut, to Lis in. I w zasadzie wtedy już mamy dobry, szeroki skład. I jak na te ruchy mamy te 6M EUR do wydania, o których można posłuchać (10M-4M za Palmę) to widzę te potencjalne ruchy bardzo pozytywnie. Szczególnie, że pewnie PP będziemy brali na wypo jak Palmę, więc celują wysoko jak mniemam.
Trzymam kciuki, żeby się udało. Brawa raz jeszcze dla Zarządu, za podejście do tematu na poważnie. Wierzę, że zawodników na listach mamy ciekawych, więc będzie w czym rzeźbić te transfery. Nie wszystko w naszych rękach, ale wydaje mi się, że nadeszły czasy, na które czekaliśmy. Koniec dziadowania.
Liczba postów: 301
Liczba wątków: 0
Dołączył: Oct 2025
Reputacja:
8
Brawo i nic więcej. O takie ruchy chodzi!
Liczba postów: 526
Liczba wątków: 1
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
10
Włodarczyk twierdzi, że Lech ma na transfery budżet w wysokości 10 MEUR (włączając kasę za Palmę). No ale to może być znów dziennikarski blubr, poza tym pytanie, czy i jakie transfery out ta kwota uwzględnia.