Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
(04-06-2026, 15:55)Skorpion napisał(a): Palma pokazał, że potrafi przyszedł pokazał się przez sezon został wykupiony. A ten Pan z Korony? 11 miejsce wpierdol od takich potęg jak Pogoń czy Lechia. Klub który nie gra o nic. Spokój cisza, wakacje w kwietniu jak będzie utrzymanie. Jest to inny rodzaj piłkarza niż Palma.

Palma pokazał dopiero u nas że potrafi skąd wiesz że ten z Korony nie pokaże?

Jak dobrze że kibice nie decydują o transferach bo byśmy mieli tu totalny rozpierdol.
 
Odpowiedz
(04-06-2026, 16:28)Zabal napisał(a):
(04-06-2026, 15:55)Skorpion napisał(a): Palma pokazał, że potrafi przyszedł pokazał się przez sezon został wykupiony. A ten Pan z Korony? 11 miejsce wpierdol od takich potęg jak Pogoń czy Lechia. Klub który nie gra o nic. Spokój cisza, wakacje w kwietniu jak będzie utrzymanie. Jest to inny rodzaj piłkarza niż Palma.

Palma pokazał dopiero u nas że potrafi skąd wiesz że ten z Korony nie pokaże?

Jak dobrze że kibice nie decydują o transferach bo byśmy mieli tu totalny rozpierdol.

Ale byśmy tu pakę mieli wtedy Smile
 
Odpowiedz
Oczywiście w ramach ciekawostki. Transfermarkt zaktualizował wyceny. U nas pierwsza trójka najwyżej wycenionych zawodników wygląda tak:
Monka - 10 mln euro
Kozubal - 6 mln euro
Gurgul - 4,5 mln euro.
 
Odpowiedz
Znak czasu. W 10 żadnego piłkarza ze stolycy
 
Odpowiedz
Ale przez rok był wypożyczony. Jakby był tragiczny to za miesiąc nikt by o nim nie pamiętał. Sprawdził się na wypożyczeniu to został kupiony. A tutaj kupimy zawodnika Korony który jak nie wypali to będzie sobie siedział na wakacjach w Lechu.
 
Odpowiedz
To z jakiego kierunku zawodnicy gwarantują, że odpalą?
 
Odpowiedz
(04-06-2026, 21:25)Skorpion napisał(a): Ale przez rok był wypożyczony. Jakby był tragiczny to za miesiąc nikt by o nim nie pamiętał. Sprawdził się na wypożyczeniu to  został kupiony. A tutaj kupimy zawodnika Korony który jak nie wypali to będzie sobie siedział na wakacjach w Lechu.

Skorpion daj już spokój. Tak wiemy że Palma się sprawdził Smile Może ten Svetlin też się sprawdzi. Narazie to jest graczem Korony więc spokojnie
 
Odpowiedz
Mam trochę info z okołoklubowych kręgów na temat Milicia. Coraz bardziej problematyczne jest jego zdrowie. Nigdy nie grał od deski do deski, ale w ostatnich miesiącach to się pogłębiło. Antonio robi się zwyczajnie szklany. Spada mu butelka na nogę i od razu trzy tygodnie przerwy. Wyniki szybkościowe też już nie te . Krąg powiedział, że będzie zdziwiony jeśli podpiszą z nim nowy kontrakt, bo to "mało logiczny" na ten moment ruch. Co nie oznacza, że tego jednak nie zrobią...
 
Odpowiedz
(04-06-2026, 21:25)Skorpion napisał(a): Ale przez rok był wypożyczony. Jakby był tragiczny to za miesiąc nikt by o nim nie pamiętał. Sprawdził się na wypożyczeniu to  został kupiony. A tutaj kupimy zawodnika Korony który jak nie wypali to będzie sobie siedział na wakacjach w Lechu.

Przecież oglądając Ekstraklasę łatwo można stwierdzić, że Svetlin jest najlepszym zawodnikiem Korony. Tak, jak był najlepszym, czy jednym z najlepszych, gdy był w Celje. Chciał go wtedy Raków, jakimś cudem trafił jednak do Korony i jest tam absolutnie najważniejszym piłkarzem, sami Koroniarze tak mówią.

Ile razy czytałem tutaj o tym, że mamy brać najlepszych piłkarzy ligi. Jak chcemy tak zrobić, to typowo już jest kręcenie nosem, bo przecież trzeba ciągle stać w opozycji. Nie potrafię tego zrozumieć. Na potrzeby chwili weszła nowa fiksacja, kupiliśmy Palmiorza z Celticu, to teraz trzeba dorabiać historię, dlaczego to top zawodnik z naszej ligi jest za słaby, bo nie da rady z presją, będzie na wakacjach, jeśli nie wypali (jak każdy, który nie wypali). I tak w koło Macieju, permanentne niezadowolenie, na różne sprawy, w zależności od sytuacji. Teraz od Svetlina jest lepszy teoretycznie każdy piłkarz, który ma do nas przyjść z LALiga2 czy innej 2. Bundesligi. Sory, ale ekstremalnie mnie to wkurza, jak czytam takie rzeczy, to wieczne krytkanctwo jest bardzo męczące.

Co do Svetlina jeszcze - w drewnianej Koronie zrobił statystycznie wyraźnie lepsze liczby na swojej pozycji od Antka. W Celje grającym tak jak my w LKE w fazach pucharowych był ich głównym grajkiem, błyszącym w ofensywie mimo gry jako ŚP. I oczywiście, może nie wypalić (jak każdy transfer), ale kierunek jest odpowiedni i jeśli ściągną tego Svetlina, to będę bił brawo, zdecydowanie. Dorobić negatywną narrację do wszystkiego jest najłatwiej, najłatwiej też gada się "a nie mówiłem!", trudniej jest natomiast podjąć właściwą decyzję. Więc doceniać trzeba, że klub stara się tak zrobić, patrząc na jakieś obiektywne parametry. Lech potrzebuje szóstki do gry. Przecinaka mamy - Murawski spełnia taką rolę idealnie, w meczach, gdy będzie potrzeba takiego zawodnika, będzie grał on. Natomiast patrząc na miniony sezon dochodzę do wniosku, że "kozubalopodobny" baller na szóstce w Lechu jest oczywistym warunkiem progresu drużyny. I Svetlin ma na papierze wszystko, by taką rolę pełnić. Wielu z nas chciałoby Hellebranda z Górnika, tymczasem Słoweniec jest piłkarzem na mniej więcej tym samym poziomie, tylko mniej rozpoznawalnym dla przeciętnego kibica, bo gra w Koronie. Za to młodszym i tańszym. Bardzo trzymam kciuki za ten transfer.

I przypomnę na koniec jeszcze, kogo to Celje odpaliło z LKE ze Svetlinem na kierownicy (będąc drużyną o wiele słabszą kadrowo od Lecha Poznań): APOEL i Lugano (czyli poziom teoretycznych naszych przeciwników z eliminacji LM), a dwumecz z Fiorentiną przegrali wynikami 2:2 i 1:2, czyli zaprezentowali się lepiej niż my właściwie, bo nie przegrali awansu w pierwszym meczu.
 
Odpowiedz
W punkt. Osobiście trzymam kciuki aby ten transfer się powiódł.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: Antonio, galis, 29 gości