Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
Myślę że wszystko w tym temacie już zostało napisaneSmile Poczekajmy co się wydarzy. Juz 3 mln krążą. Mowilem ze wolą zbankrutować niż sprzedać go do Lecha Smile
 
Odpowiedz
Lech celuje w piłkarza ogranego w Koronie, na eliminacje do LM.
Trochę kamyczek do ogródka naszego skautingu że takiego świetnego piłkarza nie kupiliśmy rok temu za te 800tys EUR za ile kupiła go Korona i w tym okienku mamy za niego płacić minimum 2mln EUR.
 
Odpowiedz
Dlaczego kamyczek? Jak kontraktowała go Korona to prawdopodobnie Lech w tym czasie negocjował z Linettym.
 
Odpowiedz
Korona wzięła 23-letniego Svetlina na koniec czerwca a Linetty poszedł do turasów w połowie sierpnia
Może w Lechu liczyli że wróci do Lecha na stare lata i się przeliczyli, bo Linetty miał żądania finansowe poza zasięgiem Lecha.
 
Odpowiedz
Teraz Lech ma żądania sportowe poza możliwościami fizycznymi Linettego. Och, Karol.
 
Odpowiedz
A ja twierdze, że jeszcze wrócą do Karola jak mu zmięknie rura i pod koniec okienka będą oferty typu Wieczysta to wróci ale za normalne siano na rok albo dwa.
 
Odpowiedz
Po doświadczeniach z gry w pucharach mieliśmy szukać lepszego Oumę a tu wiara broni zawodnika Korony, którego Muraś zje fizycznie na pierwszym treningu. Oby to była zmyłka dla Wieczystej i Widzewa.
 
Odpowiedz
(06-06-2026, 08:24)Róża napisał(a): Po doświadczeniach z gry w pucharach mieliśmy szukać lepszego Oumę a tu wiara broni zawodnika Korony, którego Muraś zje fizycznie na pierwszym treningu. Oby to była zmyłka dla Wieczystej i Widzewa.

Nie przesadzaj. Svetlin to dobry zawodnik. A Murawski przychodził do nas z wyśmiewanej tu tureckiej prowincji. Tak gwoli przypomnienia
 
Odpowiedz
(06-06-2026, 08:24)Róża napisał(a): Po doświadczeniach z gry w pucharach mieliśmy szukać lepszego Oumę a tu wiara broni zawodnika Korony, którego Muraś zje fizycznie na pierwszym treningu. Oby to była zmyłka dla Wieczystej i Widzewa.

A coś Ty się tak na tego Svetlina zawziął? Bo to już lekko poza racjonalnością.
Wszystkie Twoje argumenty to jest gdybanie, a nie fakty. A moze sobie poradzi z Murasiami? Jak na razie daje radę. W arcyfiozycznej lidze co tydzień gra z kolejnymi Murawskimi. I to w klubie przecinaków, którzy zawsze robią fizyczny chlew na boisku i zamieniają mecz w kopaninę. I gra i żyje i nawet mu to wychodzi.
 
Odpowiedz
Tyle gadania o Svetlinie w kontekście Lecha, że czuję, że finalnie nic z tego nie będzie Wink
Te 3 mln, które ostatnio śmigają jeżeli są prawdziwą informacją myślę, że zamykają temat.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: Bennett, Bonx82, człowiek pająk, Icek, Pucenty, 10 gości