Liczba postów: 389
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
Lech celuje w piłkarza ogranego w Koronie, na eliminacje do LM.
Trochę kamyczek do ogródka naszego skautingu że takiego świetnego piłkarza nie kupiliśmy rok temu za te 800tys EUR za ile kupiła go Korona i w tym okienku mamy za niego płacić minimum 2mln EUR.
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
Dlaczego kamyczek? Jak kontraktowała go Korona to prawdopodobnie Lech w tym czasie negocjował z Linettym.
Liczba postów: 389
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
Korona wzięła 23-letniego Svetlina na koniec czerwca a Linetty poszedł do turasów w połowie sierpnia
Może w Lechu liczyli że wróci do Lecha na stare lata i się przeliczyli, bo Linetty miał żądania finansowe poza zasięgiem Lecha.
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Teraz Lech ma żądania sportowe poza możliwościami fizycznymi Linettego. Och, Karol.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
A ja twierdze, że jeszcze wrócą do Karola jak mu zmięknie rura i pod koniec okienka będą oferty typu Wieczysta to wróci ale za normalne siano na rok albo dwa.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Po doświadczeniach z gry w pucharach mieliśmy szukać lepszego Oumę a tu wiara broni zawodnika Korony, którego Muraś zje fizycznie na pierwszym treningu. Oby to była zmyłka dla Wieczystej i Widzewa.