06-06-2026, 20:07
11 czerwca o 21:00 polskiego czasu na Estadio Azteca odbędzie się mecz otwarcia XXIII Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026 podczas którego zmierzą się reprezentacje Meksyku oraz Republiki Południowej Afryki.
Dokładnie 16 lat wcześniej taka sama konfiguracja rywali rozpoczęła Mundial w RPA. Wówczas starcie zakończyło się remisem 1-1. Jak będzie teraz? I kto zostanie ostatecznie zdobędzie Puchar Świata? Jakie są Wasze typy? Będziecie śledzić Mundial?
Podczas turnieju niestety nie zobaczymy reprezentacji Polski. Ale jak to mówią, jak życie daje Ci same cytryny to trzeba wycisnąć z nich lemoniadę i przez brak obecności naszej kadry zamiast dyskusji na temat tego kto powinien być trzecim bramkarzem i dlaczego Bartek Mrozek będziemy mogli skupić się na (oczywiście pomiędzy śledzeniem doniesień Tomka Włodarczyka jakich to kotów do nas Tomek Rząsa wiezie swoim Chevrolotem) czystej, połyskującej, pachnąć PIŁCE NOŻNEJ.
I na koniec. Macie może ochotę żebyśmy stworzyli sobie naszą ligę typera? Moglibyśmy dołączyć naszymi nickami na jakieś „kicktipp” albo na innej apce gdzie założymy ligę forumową.
Dokładnie 16 lat wcześniej taka sama konfiguracja rywali rozpoczęła Mundial w RPA. Wówczas starcie zakończyło się remisem 1-1. Jak będzie teraz? I kto zostanie ostatecznie zdobędzie Puchar Świata? Jakie są Wasze typy? Będziecie śledzić Mundial?
Podczas turnieju niestety nie zobaczymy reprezentacji Polski. Ale jak to mówią, jak życie daje Ci same cytryny to trzeba wycisnąć z nich lemoniadę i przez brak obecności naszej kadry zamiast dyskusji na temat tego kto powinien być trzecim bramkarzem i dlaczego Bartek Mrozek będziemy mogli skupić się na (oczywiście pomiędzy śledzeniem doniesień Tomka Włodarczyka jakich to kotów do nas Tomek Rząsa wiezie swoim Chevrolotem) czystej, połyskującej, pachnąć PIŁCE NOŻNEJ.
I na koniec. Macie może ochotę żebyśmy stworzyli sobie naszą ligę typera? Moglibyśmy dołączyć naszymi nickami na jakieś „kicktipp” albo na innej apce gdzie założymy ligę forumową.



Dodatkowo godziny rozgrywania spotkań to chyba tylko dla tych co na nockach siedzą w pracy albo po południówce.