Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
W każdym razie w towarzyskim przeciwko Chorwacji wczoraj nie zagrał.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Zbabolił w meczu z Cyprem, zszedł w przerwie i z Chorwacją trener postanowił nie zawierzać statystykom z Kielc.
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
A to nie jest tak, że z Chrowacją Słowenia zagrała zupełnie innym ustawienie i zwyczajnie Svetlin mógł w tym drugim systemie się nie łapać? Ja wiem, że w Polsce jak ktoś jest lubiany przez selekcjonera to zawsze mu się na boisku miejsce znajdzie ale profesjonaliści tak nie robią.
Liczba postów: 242
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
9
Ponoć Hellebrand ma 1,7M klauzulę odejścia i już Widzew przy nim łazi. To w takim wypadku dziwię się, że Lech nie kręci się przy nim. U nas puchary, w Widzewie walka o spadek i kompletny chaos.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Obejrzyjcie sobie bramkę Cypru. Moim zdaniem Tamar idealnie pasuje do tego, co graliśmy w zeszłym sezonie w defensywie. Warto nadpłacić 3 mln jurków.
Liczba postów: 755
Liczba wątków: 1
Dołączył: Mar 2025
Reputacja:
31
To Widzew bierze Hellebranda i Jakubczyka? Tak donosi farmazoniarz.
Liczba postów: 783
Liczba wątków: 2
Dołączył: May 2025
Reputacja:
24
08-06-2026, 13:07
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2026, 13:07 przez Kefas9494.)
Ciekawe info o tej klauzuli Hellebranda. Ciekawe jak wyglądają u niego te liczby dot. intensywności, itp. Pytanie też faktycznie jaką chce pensje. Ponoć ci Turcy dawali mu 2 banki euro. Szaleństwo. Ciekawe ile daje Widzew.