Liczba postów: 242
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
9
Na radarze Hellebrand wygląda jeszcze lepiej niż Svetlin.
Liczba postów: 207
Liczba wątków: 2
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
17
Wydaje mi się, że Hellbrand myśli o ewentualnej zmianie tylko z uwagi na grubą przebitkę wynagrodzenia.
Jestem w stanie uwierzyć, że nie wybrałby Lecha w tym momencie nawet jeśli to wiązałoby się z podwyżką. Pewnie nie byłaby ona tak znaczącą jak chęć spróbowania w Górniku i coś więcej.
Wtedy wchodzi Widzew cały na czerwono i oferuje grubą kasę to wieku by pomyślało o zmianie.
Mnie cieszy, że nie ma tam nikogo z naszych obecnych i byłych piłkarzy.
Liczba postów: 242
Liczba wątków: 0
Dołączył: Feb 2025
Reputacja:
9
Też tak sądzę. Górnik za bardzo nie chce go sprzedać, ani Hellebrand odejść, bo pasuje mu lokalizacja blisko Czech. Zmieni Górnika na Widzew bo dadzą mu pewnie kabzyliony. O 100k więcej od Lecha by się pewnie nie schylił.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
W sumie masz rację. Może mi minusy przesłoniły plusy i dlatego jestem negatywnie nastawiony na taki transfer.
Liczba postów: 23
Liczba wątków: 1
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
0
08-06-2026, 15:54
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2026, 15:55 przez lolas.)
No to Plamen wraca do Holandii. Dość odważnie bo wygląda, że zostaniemy z jednym bramkarzem z doświadczeniem ( chyba, że Mrozek jednak zostanie (
No to Plamen wraca do Holandii. Dość odważnie bo wygląda, że zostaniemy z jednym bramkarzem z doświadczeniem ( chyba, że Mrozek jednak zostanie )