Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
(08-06-2026, 13:12)Kefas9494 napisał(a):
(08-06-2026, 13:09)hif napisał(a): Na radarze Hellebrand wygląda jeszcze lepiej niż Svetlin.

Ciekawe czy wgl o niego pytali. Możliwe, że faktycznie ta pensja mogłaby być problemem.

Ponoć ta klauzula 1,7 nie była za bardzo wszystkim znana. Ale Widzew jakoś się do tej informacji dokopał i nawet jest dogadany z zawodnikiem. Rząsa teraz też już wiesz. Działaj Wink
 
Odpowiedz
(08-06-2026, 20:12)strzelisty jupiter napisał(a): Przyjdą piłkarze, o istnieniu których dotąd nie mieliśmy pojęcia.

Też mi się tak wydaje. Puszczą w eter info o 4 zawodnikach a gadają z piątym
 
Odpowiedz
(08-06-2026, 20:12)strzelisty jupiter napisał(a): Przyjdą piłkarze, o istnieniu których dotąd nie mieliśmy pojęcia.

Dokładnie. Nikogo to nie powinno dziwić. Od ładnych paru lat mało kto wie kto będzie w Lechu zakontraktowany.
 
Odpowiedz
Pytanie jaka jest różnica jakości pomiędzy 1-2 a taką 3-4. A co do tego asa z Korony to on sam będzie naciskał na ten transfer.
 
Odpowiedz
(08-06-2026, 20:35)Mosina napisał(a):
(08-06-2026, 13:12)Kefas9494 napisał(a):
(08-06-2026, 13:09)hif napisał(a): Na radarze Hellebrand wygląda jeszcze lepiej niż Svetlin.

Ciekawe czy wgl o niego pytali. Możliwe, że faktycznie ta pensja mogłaby być problemem.

Ponoć ta klauzula 1,7 nie była za bardzo wszystkim znana. Ale Widzew jakoś się do tej informacji dokopał i nawet jest dogadany z zawodnikiem. Rząsa teraz też już wiesz. Działaj Wink

Wg pismaków jeszcze nie tak dawno Turcy dawali niby 2,5 mln EUR za niego. Nie wiedzieli o klauzuli?


Zgadzam się ze @strzelistym, że przyjdą tacy o których jest cicho. Nasi na przestrzeni ostatnich okienek byli dosyć szczelni jeśli idzie o to z kim prowadzą rozmowy.
Rozumiem jakby to Korona napisała że chce za swego pomocnika 3 mln, a nie Włodarczyk podchwytuje jęki kibiców Korony na tt
 
Odpowiedz
Włodarczyk dzisiaj sprzedał pół ligi do Widzewa więc może się pomylił z tymi 3 mln.
 
Odpowiedz
Włodarczyk tak się rozpedził z tymi negocjacjami Widzewa że do końca tygodnia napisze o ich negocjacji pokoju między USA a Iranem.
 
Odpowiedz
Filip Szymczak coraz bliżej GKS. Może mieć dalej ciężko, konkurencja ze Zrelakiem i Szkurinem lekka nie będzie. Do tego Rosołek.
 
Odpowiedz
Wajcha się przestawiła Big Grin teraz będzie zachwalał Widzew. Czekam na info, że biorą od Nas Kozubala albo Gurgula Big Grin
 
Odpowiedz
Widzew już negocjuje z tymi o których nikt nie słyszał a mają dopiero do nas przyjść Wink
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: lechu91, Mikusiowsky23@o2.pl, 24 gości