Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
(09-06-2026, 13:25)joseph napisał(a): A Ty te medialne wrzuto-wysrywy o kwotach i ratach traktujesz jako pewnik? Serio ktoś zainteresowany i zaangażowany w negocjacje zdradza takie informacje ?

No tak. Każdy może podzielić wrzuto - wysrywy na pewniki lub nie, w zależności, co komu pasuje.
 
Odpowiedz
Lech mógł nie iść po Svetlina bo był Kozubal, Sousa a teoretycznie po kontuzji był Murawski.
Za chwilę okazało się, że tych dwóch ostatnich nie będzie a Kozubal został cofnięty a wtedy Svetlin już był podpisany w Koronie od końca czerwca.
Może wtedy go nie wzięli od razu bo mieli inne rozwiązania, które się potem pozmieniały.
Wiem, że to inne pozycje ale jak nie spojrzysz to brakowałoby miejsca pewnie dla niego.
 
Odpowiedz
O tym, że Sousa chce odejść po sezonie 2024/25 to było wiadomo dużo wcześniej, Lech miał tylko przebierać w ofertach. Tak więc miał być wtedy tylko Kozubal, bo w optymistycznej wersji Muraś miał wrócić w październiku. Wzięliśmy Oumę.
 
Odpowiedz
Svetlin przeszdł do Korony na koniec czerwca a saga z Linetty zakończyła się podpisaniem przez niego umowy z Kocaelisporem w sierpniu a w 2025 roku Linetty > anonim z Celje.
 
Odpowiedz
Czyli nic, oprócz niskiego miejsca na liście skautingowej rok temu, nie łączyło Lecha z Tamarem.
 
Odpowiedz
A co miało łączyć? Seks?
 
Odpowiedz
No teraz jest zapytanie a rok temu był tylko na liście. Jakby Lech się nim realnie interesował rok to pewnie Svetlin zastanowiłby się nad Koroną. Nie trafił do Lecha za 800 tysięcy bo Lech nic nie zrobił w tym kierunku. Sądzę, że 1,5 mln teraz to ostatnia propozycja.
 
Odpowiedz
Korona go za tyle nie puści bo wie że Lech ma siano także temat można zamknąć.
 
Odpowiedz
Zabolą go plecy na pierwszym treningu to się szybko zgodzi. Pytanie tylko czy my chcemy czekać do lipca na odpowiedź
 
Odpowiedz
To, że Sousa chciał odejść to jedno ale jak widać skończyło się na mało działającej na wyobraźnię ofercie. Pewnie wiedzieli, że nie ma nic ciekawego i, że może być problem z jego odejściem.
O Murawskim mówiło się, że wróci później już w trakcie okresu przygotowawczego ale wtedy Svetlin był już zajęty.
Tym bardziej wtedy nie było specjalnie ofert dla Spisu, które by klub zadowalały.

Jak dla mnie wszystko się spina, że go odpuszczali plus faktycznie opcja z Linettym.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: AriLP, WalkerNSP, 22 gości