Liczba postów: 388
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
No nie wiem czy wiesz, bo Rutkowski tego głośno nie mówił, ale podobno nasi chcą Lewandowskiego, Zielińskiego i Bednarka.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Ale oni to oficjalnie mówią i patrząc co się działo w 1 lidze to są w stanie to ogarnąć.
Liczba postów: 388
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
Wydaje mi się że dla Wieczystej ci trzej piłkarze to jednak inna półka
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Finał baraży do 1 ligi Podbeskidzie Sandecja. Olimpia płacze bo miała wszystko w swoich nogach ale no cóż. Cieszy porażka Śląska 2 Wrocław bo w pierwszej lidze nie mają czego szukać. Ale patrząc na mecze to Warta by miała bardzo ciężko więc cieszy awans bezpośredni.
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Sokół Kleczew w II lidze po barażach. Obecnie trzecia siła w Wielkopolsce - po Lechu i Warcie (I liga). Mało tych drużyn z regionu na poziomie centralnym - tylko trzy.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Może Unia Swarzędz powalczy w tym sezonie realnie o awans.