12-06-2026, 08:44
Na stacji pomalują.
We Wrocławiu nie raz to obserwuję ale może aż tak daleko nie zajedzie natomiast oni są zdolni się pofatygować dalej bo mają grupę od tego.
We Wrocławiu nie raz to obserwuję ale może aż tak daleko nie zajedzie natomiast oni są zdolni się pofatygować dalej bo mają grupę od tego.

nie wiem czy przez to czy przez nie dogadanie się z między województwami. Jak ktoś go zniszczy to KW naprawią takie życie nic z tym nie zrobimy. A znając życie będzie jeździł na bezpiecznych kierunkach. A sama akcja z pociągiem mega na plus
