Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
Jeśli to by wypaliło to czapki z głów. Moder zawodnik który jak jest zdrowy zjada całą ligę i jest piłkarzem poziomu LM. Brać i nie gadać. A, że pensja na poziomie kapitana? No i? Rozwijamy się czy zwijamy? Coraz większe siano to logiczne następstwo.
 
Odpowiedz
Najśmieszniejsze jest to, że Feyenoord dostał od nas kasę za Walemarka, kupił Modera i jeszcze im zostało.
 
Odpowiedz
Niczego się nie nauczyliście po jesiennym pomorze i wcześniejszych, choćby za Broma. Jak chcemy brać notorycznie kontuzjowanych, musimy mieć w kadrze ze trzydziestu chłopa.

@Antonio
Obaj z tej samej gliny. Lekko trącisz i się łamie.
 
Odpowiedz
Czyli cały czas ta sama narracja. Zawodnik pokroju Modera zdrowy kosztuje ile z 6-8 mln stać nas? Nie. Tak samo jak z Alim piłkarz kompletny z jego umiejętnościami to też pewnie 5-10 mln do wydania. Musimy polować na takich z defektem ale z ich umiejętnościami. Jak awansujemy do LM i ugramy tam sporo to możemy wydawać po 10 mln na jednego piłkarza.
 
Odpowiedz
A Ty się @strzelisty po Alim niczego nie nauczyłeś?
 
Odpowiedz
Po co ci piłkarz wart 6-8 milionów, który nie gra? Można trafić tańszych i nie szklanych, a dających jakość. Palma, Bengtsson, Pereira, Rodriguez. W takich celujmy, a rozwój jest nieunikniony.
 
Odpowiedz
Dobrze, że przynajmniej Svetlina nie wymieniłeś.
 
Odpowiedz
Palma to wyjątek. Ale sorry Leo, Pereira czy Rodri to nie piłkarze na LM to dobrzy piłkarze na Eklape ale na LM potrzebujemy takiego Alego, Modera piłkarzy o innej jakości.
 
Odpowiedz
Poza tym, przy 6 - 8 milionach to nawet czysto hipotetycznie nie ma o czym gadać. Ale przy + - milionie i podobnym kontrakcie to w przypadku korzystnej opinii działu naukowego, warto rozpatrzyć Modera.
 
Odpowiedz
Fakt jest taki, że po tym co się działo na początku tego sezonu każdy pisał tutaj, że trzeba skończyć z kupowaniem szklanych zawodników. Oczywiście trudno się z tym nie zgodzić, jednakże jak taki Moder zechciałby tu przyjść na pensje będącą w naszym zasięgu a na transfer mielibyśmy wydać np. 700k euro to chyba bym w to poszedł...
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: Biniu, człowiek pająk, DJ89, Sultan, 2 niewidocznych użytkowników, 35 gości