Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Pogłoski transferowe 2026
Tryb drzewa
Czysto teoretycznie, wypożyczenie + 2-2.5 mln za transfer to też byłby całkiem dobry deal.
 
Odpowiedz
Kurcze ten Moder. Tylko wiecie, to jest ogromne ryzyko. Na defensywnym mieć Modera i Murawskiego to może skończyć się tym, że będzie tam cofany Pablo albo będzie tam grał Skrzypczak.

No ale grający Moder w formie (na 50% powiedzmy) to jest najlepszy środkowy pomocnik w Polsce (wyciągając przed nawias Zielińskiego).
 
Odpowiedz
Jeśli nie będzie miał innych opcji...to pewnie jest jakaś szansa aby wrócił....
 
Odpowiedz
No ja podejrzewam, że lepszych sportowo ofert niż Kolejorz to może nie mieć.
 
Odpowiedz
(12-06-2026, 14:11)Róża napisał(a): No ja podejrzewam, że lepszych sportowo ofert niż Kolejorz to może nie mieć.

Si, ale może załączyć mu się tryb Linettego.
 
Odpowiedz
Zakładam, że emocjonalnie i intelektualnie Moder to 1 piętro wyżej niż Linetty.
 
Odpowiedz
A skąd @Róża takie założenie?
 
Odpowiedz
Z mojej naiwności.
 
Odpowiedz
Ja tam nie wiem. Mi się obaj wydają poukładani i raczej wiedzą jaki kolejny krok zrobić.
Wątpię by Moder wrócił teraz do kraju. Jeśli się wyleczy z kontuzji i nie złapie kolejnej w szybkim czasie to jeszcze parę lat za granicą pohasa.
 
Odpowiedz
Na rok żeby się pokazać gramy w eliminacjach LM jesteśmy rozstawieni mają być sensowne wzmocnienia czego chcieć więcej? Spadkowicza z Bundesligi albo klubu który się kopie do ostatniej kolejki o utrzymanie w serii A?
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 23 gości