Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2026
Tryb drzewa
#21
Ja akurat obczajałem sobie mecz o 4 nad ranem. Czesi zagrali słabo jak na nich. W zasadzie sami sobie bramki strzelają.
 
Odpowiedz
#22
(12-06-2026, 08:25)secret napisał(a): Jak się patrzyło na to RPA co wyprawiało... to czasem tak bardzo naszą reprezentację przypominało

W punkt. Zagrali taką padakę jak my z Koreą i patrząc na nich jednak trochę człowiek się ucieszył, że tym razem ten wstyd nie jest naszym udziałem.
 
Odpowiedz
#23
Zajebiste te miny zawodników RPA jak sędzia im tłumaczy nie wiadomo w jakim języku czerwoną kartkę. Gotowy mem w stylu "co ty pierdolisz??".
 
Odpowiedz
#24
Brawo Bośnioki. Też odruchowo pijecie wodę jak jest hydration break?
 
Odpowiedz
#25
To jest tak głupi przepis/zasada że głowa mała. W USA w tym czasie lecą reklamy. A ci w Meksyku w meczu gdzie jest pochmurno i 25 stopni robią przerwę.
 
Odpowiedz
#26
W USA powinni im wyjaśniać zasady gry w tym czasie.
Ja odruchowo piję coś innego. Ale nie że dużo. Tylko łyk, może parę.
 
Odpowiedz
#27
I ktoś wam się ciekawy rzucił w oczy na transfer do Lecha?
 
Odpowiedz
#28
Na razie Europa w odwrocie na turnieju rozgrywanym poza Starym Kontynentem. Tak sobie myślę jaka byłaby szydera w kraju, gdybyśmy wtopili z Koreą jak Czesi (miało to już przecież miejsce i były kpiny), zremisowali z Kanadą czy Katarem albo przegrali z Australią. Szkoci bronią póki co honoru Europy, ale grali ze słabym Haiti. Chociaż jak tak zerknąłem na skrót - czy aż takim słabym? Voo Doo momentami cisnęli, więc to 1:0 psim swędem trochę. Po rekoszecie zresztą.
Może my za ostro naszych oceniamy, a świat Europie odjeżdża.
 
Odpowiedz
#29
Mistrzostwa się jeszcze nie skończyły. W sumie, dopiero się zaczęły.
 
Odpowiedz
#30
Na razie to oprócz Szwajcarów to grały ogryzki z europy. Wejdą do boju potęgi zobaczymy jak pójdzie Big Grin Aż dziw, że nikt nie wpadł w europie na pomysł zorganizowania jakiegoś turnieju pocieszenie Big Grin Sporo drużyn się nie dostało i myślę, że więcej osób by chciało takie coś obejrzeć niż sparing z Haiti czy Curacao.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości