Liczba postów: 126
Liczba wątków: 0
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
2
Czysto teoretycznie, wypożyczenie + 2-2.5 mln za transfer to też byłby całkiem dobry deal.
Liczba postów: 783
Liczba wątków: 2
Dołączył: May 2025
Reputacja:
24
Kurcze ten Moder. Tylko wiecie, to jest ogromne ryzyko. Na defensywnym mieć Modera i Murawskiego to może skończyć się tym, że będzie tam cofany Pablo albo będzie tam grał Skrzypczak.
No ale grający Moder w formie (na 50% powiedzmy) to jest najlepszy środkowy pomocnik w Polsce (wyciągając przed nawias Zielińskiego).
Liczba postów: 46
Liczba wątków: 0
Dołączył: Nov 2024
Reputacja:
1
Jeśli nie będzie miał innych opcji...to pewnie jest jakaś szansa aby wrócił....
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
No ja podejrzewam, że lepszych sportowo ofert niż Kolejorz to może nie mieć.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Zakładam, że emocjonalnie i intelektualnie Moder to 1 piętro wyżej niż Linetty.
Liczba postów: 387
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
A skąd @Róża takie założenie?
Liczba postów: 387
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
Ja tam nie wiem. Mi się obaj wydają poukładani i raczej wiedzą jaki kolejny krok zrobić.
Wątpię by Moder wrócił teraz do kraju. Jeśli się wyleczy z kontuzji i nie złapie kolejnej w szybkim czasie to jeszcze parę lat za granicą pohasa.
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Na rok żeby się pokazać gramy w eliminacjach LM jesteśmy rozstawieni mają być sensowne wzmocnienia czego chcieć więcej? Spadkowicza z Bundesligi albo klubu który się kopie do ostatniej kolejki o utrzymanie w serii A?