Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
Ja akurat obczajałem sobie mecz o 4 nad ranem. Czesi zagrali słabo jak na nich. W zasadzie sami sobie bramki strzelają.
Liczba postów: 73
Liczba wątków: 1
Dołączył: Jan 2025
Reputacja:
1
Zajebiste te miny zawodników RPA jak sędzia im tłumaczy nie wiadomo w jakim języku czerwoną kartkę. Gotowy mem w stylu "co ty pierdolisz??".
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
Brawo Bośnioki. Też odruchowo pijecie wodę jak jest hydration break?
Liczba postów: 2,399
Liczba wątków: 5
Dołączył: Oct 2024
Reputacja:
21
To jest tak głupi przepis/zasada że głowa mała. W USA w tym czasie lecą reklamy. A ci w Meksyku w meczu gdzie jest pochmurno i 25 stopni robią przerwę.
Liczba postów: 387
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
14
W USA powinni im wyjaśniać zasady gry w tym czasie.
Ja odruchowo piję coś innego. Ale nie że dużo. Tylko łyk, może parę.
Liczba postów: 782
Liczba wątków: 2
Dołączył: May 2025
Reputacja:
24
I ktoś wam się ciekawy rzucił w oczy na transfer do Lecha?
Liczba postów: 1,550
Liczba wątków: 14
Dołączył: Dec 2024
Reputacja:
63
14-06-2026, 10:22
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-06-2026, 10:24 przez strzelisty jupiter.)
Na razie Europa w odwrocie na turnieju rozgrywanym poza Starym Kontynentem. Tak sobie myślę jaka byłaby szydera w kraju, gdybyśmy wtopili z Koreą jak Czesi (miało to już przecież miejsce i były kpiny), zremisowali z Kanadą czy Katarem albo przegrali z Australią. Szkoci bronią póki co honoru Europy, ale grali ze słabym Haiti. Chociaż jak tak zerknąłem na skrót - czy aż takim słabym? Voo Doo momentami cisnęli, więc to 1:0 psim swędem trochę. Po rekoszecie zresztą.
Może my za ostro naszych oceniamy, a świat Europie odjeżdża.
Liczba postów: 1,028
Liczba wątków: 0
Dołączył: May 2025
Reputacja:
25
Mistrzostwa się jeszcze nie skończyły. W sumie, dopiero się zaczęły.